"Liepājas lauvas” atsakās no basketbolista Renāra Zeltiņa

Pirms Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēles ar Lietuvas klubu "Lietuvos Rytas” basketbola klubs "Liepājas lauvas” ir nācis klajā ar paziņojumu, ka atteicies no spēlētāja Renāra Zeltiņa pakalpojumiem, kurš klubā spēlēja jau nepilnas trīs sezonas.

Klubu nav apmierinājis R. Zeltiņa sniegums līdzšinējās spēlēs, un tas arī bija galvenais iemesls, kāpēc tika lauzts līgums ar šo basketbolistu, vēstīts "Lauvu" mājaslapā.

"Lēmums nebija no tiem vieglākajiem, jo spēlētājs klubā darbojās pēdējās trīs sezonas. Diemžēl smagā ceļgala trauma liedza Renāram izlaist lielāko iepriekšējās sezonas daļu un sekas bija redzamas arī šobrīd. Tas Renārs, kas bija pirms ceļgala traumas, šajā sezonā vairs nebija manāms. Bija redzams, ka Renārs nav pārliecināts par saviem spēkiem un cerams, ka basketbolistam bez darba ilgi palikt nenāksies” skaidro kluba direktors Artūrs Košeļevs.

R. Zeltiņš iepriekšējā sezonā Liepājas kluba rindās kopā aizvadīja 20 spēles Latvijas Basketbola līgā, vidēji mačā gūstot 3,5 punktus un izdarot 2 rezultatīvas piespēles. Savukārt Baltijas Basketbola līgas spēlēs R. Zeltiņš vidēji mačā guva 2,6 punktus un izdarīja 2 rezultatīvas piespēles.

Pievieno komentāru

Sports