"Liepājas lauvas" apspēlē "Ventspili"

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 13. oktobrī, savā laukumā Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē ar 64:62 uzvarēja komandu "Ventspils". Sākoties mača pamatlaika pēdējai minūtei, rezultāts vēl bija neizšķirts - 57:57.

Pēc pirmās ceturtdaļas ar 12:9 vadībā bija ventspilnieki, kuriem katastrofāli nekrita soda metieni. Otro ceturtdaļu ar precīzu tālmetienu iesāka Vairis Pusaudzis - 12:12. Spēles turpinājumā atrāviens izdevās viesiem - 12:24, bet pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti - 28:28.

Otro puslaiku ar precīziem tālmetieniem iesāka Kalvis Sprūde un V. Pusaudzis - 40:38, visu ceturtdaļu liepājniekiem izdevās noturēt nelielu pārsvaru - 50:48.

Pēdējā ceturtdaļā rezultāts ik pa brīdim bija neizšķirts, bet gala vārds tomēr piederēja liepājniekiem, kuri svinēja uzvaru ar 64:62.

Rezultatīvākais "Lauvu" rindās ar 17 punktiem bija Laimons Kisieļius, bet 12 punktus guva Oļegs Kojenets. Viesiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Strēlnieks.