"Liepājas lauvas" aicina līdzjutējus apvienoties fanu klubā 1

Sestdien, 31. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē pulksten 14.30 pirms BK "Liepājas lauvas" un BK "Valmiera" spēles visi aktīvie komandas līdzjutēji tiek aicināti pulcēties, lai veidotu fanu klubu.

Visi, kas vēlas būt daļa no komandas un vēlas atbalstīt Liepājas basketbola klubu, ir laipni aicināti kopīgi satikties un aprunāties par turpmāko sadarbību. Mērķis ir izveidot savu BK "Liepājas lauvas" fanu klubu, kas varētu komandu atbalstīt visās mājas spēlēs Liepājas Olimpiskajā centrā. Klubs centīsies nodrošināt līdzjutējus ar atbilstošiem apģērbiem un atribūtikām, kā arī ir padomāts par dažādām priekšrocībām fana kluba biedriem.

Agrāk liepājniekiem bija šāds fanu klubs ar dažiem tā entuziastiem, taču šobrīd klubs to vēlas atjaunot un paplašināt.

Visi, kas kādreiz ir bijuši jau tajā iesaistīti un kas vēlas tam piebiedroties ir laipni aicināti Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē (1. stāvā) jau šo sestdien, pulksten 14.30. Sīkāka informācija pa tālruni: 29209725 (Igors Kuzņecovs).

Neilgi pēc tam, pulksten 16.00 BBL Elites divīzijas spēli aizvadīs „Liepājas Lauvas” basketbolisti, kas sacentīsies ar „Valmieras” spēlētājiem. Savukārt, pulksten 18.00 savu šosezon otro „Rietumu Līgas” spēli aizvadīs „Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas mērosies spēkiem ar SK „Kandava” basketbolistiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

uldins

tad beidzot! citaadi "Lauvaam" maajas speeles kapa klusums. Liepājnieki kā uz tejāteri sanākuši.

pirms 11 gadiem, 2009.10.30 10:43

Sports