"Liepājas lauvas 2" uzņems "VEF Skola" basketbolistus

Otrdien, 25. februārī, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „VEF Skola” komandu. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs tikai pirmā spēkošanās reize šajā sezonā. Līdz šim labāk ir sekmējies rīdziniekiem, kuri 10 aizvadītajās spēlēs, cīņā par 11. līdz 19. pozīciju, ir izcīnījuši septiņus panākumus, turnīra tabulā atrodoties 3. vietā. Savukārt „Lauvas 2” ar četriem panākumiem un sešām neveiksmēm ir 7. pozīcijā deviņu vienību konkurencē, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Līdz sezonas noslēgumam jaunajiem liepājniekiem ir atlikušas vairs tikai sešas spēles, no kurām četras tiks aizvadītas izbraukumā, bet divas norisināsies savās mājās. Lai pacīnītos par kādu pozīciju augstāk, „Lauvām 2” ir nepieciešama uzvara, tāpēc vēju pilsētas jaunie basketbolisti ir apņēmības pilni to izcīnīt jau otrdienas vakarā. Mača sākums pulksten 19:30 un tai teksta tiešraidē būs iespējams sekot līdzi basket.lv mājas lapā.

Pievieno komentāru

Sports