"Liepājas lauvas 2" uzņems "Rīga/DSN" basketbolistus

Trešdien, 5. februārī, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēli cīņā par 11. līdz 19. vietu savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems šā brīža grupas līderus „Rīga/DSN” basketbolistus. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs pirmā spēkošanās reize šajā sezonā. Vēl bez šīm abām vienībām cīņā par 11. līdz 19. vietu piedalās „OC Limbaži", „VEF skola", „Jelgava 2", „Jugla/Sport 2000", „Rīdzene/Turība", „Gulbenes Buki" un „Jēkabpils 2" komandas, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.
 
Šobrīd turnīra tabulā abas komandas atrodas ļoti atšķirīgās pozīcijās. „DSN” ar septiņām uzvarām 10 spēlēs atrodas grupas galvgalī, savukārt liepājnieki ar trijiem panākumiem un četrām neveiksmēm atrodas 7. pozīcijā deviņu vienību konkurencē.

Lai cīnītos par augstākām pozīcijām, komandai noteikti ir jāizcīna uzvara arī pret spēcīgiem pretiniekiem, kā šajā gadījumā pret Mārtiņa Fomina vadīto „DSN” vienību. To, vai liepājnieki spēs izcīnīt uzvaru pēc piecu zaudējuma spēļu sērijas varēsim pārliecināties trešdienas vakarā pulksten 19:30. Ieeja skatītājiem uz spēli  ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Sports