„Liepājas Lauvas 2” sezonu iesāk vairāk nekā pārliecinoši

Ceturtdien, 22. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā ar ļoti pārliecinošu uzvaru pār komandu „Brīvsolis” jauno Rietumu Līgas sezonu uzsāka „Liepājas Lauvas 2”. Jau no paša mača sākuma kontrolējot notikumus laukumā liepājnieki pretiniekiem neatstāja nekādas cerības - 133:52!

Pretinieki bija pilnīgi nezināmi, līdz ar to, izteikt prognozes par mača favorītiem bija ļoti grūti. Taču kā vēlāk izrādījās, liepājnieki bija galvastiesu pārāki un ar aktīvu aizsardzību - segšanu pa visu laukumu visas spēles garumā „Liepājas Lauvas” fārmklubs pretiniekiem neatstāja nekādas cerības – 133:52!

Jau no mača pirmajām minūtēm mājinieki ātri vien iekrāja itin drošu pārsvaru un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar 22 punktu pārsvaru liepājniekiem – 32:10. Nekas nemainījās arī otrajā ceturtdaļā un mājiniekiem laukumā pamazām devās visi pieteiktie spēlētāji. Līdz ar to, puslaiks noslēdzās ar nepieklājīgi lielu „Liepājas Lauvas 2” pārsvaru – 71:25.

Arī otrajā ceturtdaļā turpinājās agresīva „presingošana” pa visu laukumu liepājnieku izpildījumā, kā rezultātā pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja jau 113:40. Interesanti, ka liepājnieki trešajā ceturtdaļā guva 42(!) punktus.

Pēdējās desmit minūtēs „Lauvas” fārmklubs apgriezienus būtiski samazināja un atsevišķi ņemot, šī ceturtdaļa tika uzvarēta ar (20:12), kas galarezultātā vēstīja 133:52.

Mājiniekiem labākais ar 21 gūto punktu bija Sandis Silavs. Pa 19 punktiem guva Kristaps Frīdenbergs un Artis Ate. Zīmīgi, ka liepājnieku sastāvā visi pieteiktie spēlētāji šajā mačā guva punktus. Savukārt, pretiniekiem vairāk nekā pusi no komandas gūtajiem punktiem guva Artūrs Petrovs – 33 punkti.

Ļoti iespējams, ka šī lielā rezultāta starpība ir saistīta ar to, ka pretinieku komandas 3 līderi nevarēja ierasties uz šo spēli, tostarp, iepriekšējās sezonas LBL 1. divīzijas kluba Gulbenes „Buki” spēlētājs Agris Kazāks. Taču maz ticams, ka šie spēlētāji būtu ko mainījuši, jo liepājnieki šajā vakarā ne mirkli neradīja šaubas par mača uzvarētājiem.

Liepājas komandu šajā spēlē vadīja Armands Misus, jo otrs komandas treneris Igors Kuzņecovs bija devies uz Jauntnes Basketbola sacensībām Polijā.

Nākošo spēli „Lauvas” fārmklubs aizvadīs 30. oktobrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies daudz nopietnāki pretinieki – SK „Kandava”, kas iepriekšējā sezonā spēlēja arī LBL 2. divīzijā.

Spēles sākums pulksten 19:30.

Ieeja: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports