"Liepājas lauvas-2" pēc trešās ceturtdaļas zaudē "VEF Kadetiem"

"Liepājas lauvas-2" ceturtdien, 10. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēlē pēc trešās ceturtdaļas ar 51:61 zaudē "VEF Kadetiem".

"VEF Kadeti" pirmās ceturtdaļas vidū izvirzījās vadībā ar 10:4, liepājniekiem nekas cits neatlika kā ņemt minūtes pārtraukumu. Pēc tā mājiniekiem izdevās atspēlēties, pateicoties Roberta Krastiņa diviem precīziem tālmetieniem pēc kārtas mājinieki izvirzījās vadībā ar 15:14.

Pēc pirmā puslaika "Liepājas lauvas-2" bija vadībā ar 21:20.

Mājiniekiem izdevās labs otrās ceturtdaļas sākums, piecu minūšu laikā tika iekrāts sešu punktu pārsvars - 26:20. Ceturtdaļas otru pusi gan veiksmīgāk aizvadīja rīdzinieki, kuri pirmo puslaiku uzvarēja ar 44:39.

"Liepājas lauvām-2" pirmajā puslaikā rezultatīvākais ar 11 punktiem bija R. Krastiņš.

Otrā puslaika sākumā pēc R. Krastiņa tālmetiena mājinieki panāca neizšķirtu - 44:44, bet pēc Jēkaba Paipas tālmetiena izvirzījās vadībā ar 47:46. Viesi uz to gan tūlīt arī atbildēja ar precīzu tālmetienu - 47:49. Pēc nospēlētajām sešām minūtē liepājnieki atkal bija spiesti ņemt minūtes pārtraukumu - 47:52.

Sākoties trešās ceturtdaļas pēdējai minūtei viesi iekrāja desmit punktu pārsvaru - 59:49. Pēc trešās ceturtdaļas rīdzinieki bija vadībā ar 61:51.