"Liepājas lauvām" klāt starts Baltijas Basketbola līgas elites divīzijā

Šodien, 30. septembrī, pulksten 19.30 Liepājas Olimpiskajā centrā basketbola klubs “Liepājas lauvas” aizvadīs pirmo maču Baltijas Basketbola līgas elites divīzijā. Liepājnieku pretinieks būs cits Latvijas klubs “VEF Rīga”.

“Mums jānotur viņu ārējā līnija. Tā viņiem ir spēcīgākā. Ja mēs piebremzēsim viņu ātro spēli, tad jau varam domāt par uzvaru,” stāsta “Lauvu” galvenais treneris Armands Misus.

Abas komandas savā starpā tikās jau pārbaudes mačā 18. septembrī Saldū. Tad rīdzinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 94:67. A. Misus uzskata, ka trešdien gaidāmā spēle būs citāda, jo tas būs oficiāls mačs, ar pavisam citu gaisotni.

“Mēs toreiz bijām uzreiz pēc “Ventspils” mača, viņi atbrauca svaigāki,” zaudējumu Saldū komentē A. Misus. “Lauvas” toreiz dienu iepriekš Liepājā spēlēja ar Latvijas čempioniem “Ventspili” un zaudēja ar 69:82.

“Būs kaujiniecisks noskaņojums. Tas, ka mēs nospēlējām pārbaudes spēlē slikti ar viņiem, nenozīmē, ka tāda spēle būs arī trešdien. Centīsimies izcīnīt uzvaru,” galvenā trenera teiktajam piekrīt “Lauvu” basketbolists Vairis Pusaudzis.

Baltijas Basketbola līgas elites divīzijā šajā sezonā bez liepājniekiem un “VEF Rīgas” vēl spēlēs “Ventspils” un “Valmiera”, kā arī “Lietuvos Rytas”, “Žalgiris”, “Šiauliai”, “Ņevežis” no Lietuvas un “Kalev/Cramo” un “Tartu Rock” no Igaunijas.

A. Misus norāda, ka liepājniekiem pirmais uzdevums būs noturēties elites divīzijā. Ja turnīra laikā radīsies kādas izdevības, mērķi tiks paaugstināti. Pēc viņa domām, vienos svara kausos ar “Lauvām” liekami klubi “Ņevežis” un “Valmiera”. “Pret grandiem būs jānoskaņojas un cienīgi jānospēlē. Viegli nebūs,” apgalvo A. Misus.

Pievieno komentāru

Sports