„Liepājas Lauvām” gaidāmas smagas spēles izbraukumos

25. un 26. oktobrī divas smagas spēles LBL un BBL ietvaros būs jāaizvada „Liepājas Lauvas” basketbolistiem, kas vispirms šo svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā spēkiem mērosies ar vietējo BK „Valmiera”, bet dienu vēlāk Igaunijā BBL ietvaros pret Igaunijas vicečempioniem „Tartu/Rock”.

Svētdien liepājniekiem būs jāaizvada pirmā smagā spēle šajā izbraukumā. Pretim stāsies „Valmieras” basketbolisti, kas LBL turnīra tabulā pašreiz atrodas 1. vietā ar izcīnītām divām uzvarām, turklāt, viena no uzvarām bija pirms nepilna mēneša Liepājā, kur Vidzemes klubs pārspēja mūsējos ar rezultātu 72:79.

Kopš tās spēles liepājnieki divas reizes pēc kārtas apspēlēja Latvijas čempionus BK „Ventspils” un cerams, ka uzņemtais temps turpināsies arī Valmierā. Šī būs Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle un tās sākums pulksten 18:30.

Uzreiz nākamajā dienā „Lauvām” gaidāms vēl viens smags pārbaudījums – Igaunijas vicečempioni „Tartu/Rock”. Lai arī Tartu klubam šī sezona ir iesākusies pavisam neveiksmīgi (trīs zaudējumi līdz šim aizvadītās trīs BBL spēlēs), taču savu skatītāju klātbūtnē šis klubs vienmēr ir bijis ciets rieksts ikvienam.

Atgādināsim, ka „Tartu/Rock” septembra sākumā jau reizi viesojās Liepājā, kad piedalījās Liepājas Olimpiskā centra starptautiskajā turnīrā basketbolā un vēlāk kļuva arī par tā uzvarētājiem. Turklāt, visgrūtākā spēle bija tieši pret liepājniekiem, kurus izdevās uzvarēt tikai mača pagarinājumā(76:82).

Cerams, ka liepājnieki šim garajam izbraukumam būs gatavi un spēles būs veiksmīgas.

Pievieno komentāru

Sports