Liepājas laureāti Latvijas IV Olimpiādē

Svētdien, 3.jūlijā, Valmieras Rātslaukumā notika Latvijas IV Olimpiādes noslēguma ceremonija, kurā tika apbalvoti sacensību uzvarētāji. Liepājas pilsētas sportisti 14 sporta disciplīnās kopumā izcīnīja 46 medaļas t.sk. 14 zelta, 22 sudraba un 10 bronzas, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Brīvās cīņas un grieķu romiešu cīņu sacensībās 7 medaļas (3 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas);
Vadekaitis Markuss Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 59 kg;)1. vieta
Tjapko Karalina Cīņa - brīvā cīņa (no 48 līdz 53 kg;) 1.vieta
Tjapko Juliāns    Cīņa - brīvā cīņa (līdz 57 kg;)     1.vieta   
Štāls Māris Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 59 kg;)    2.vieta
Glāziņš Uldis Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 98 līdz 130 kg;) 2. vieta   
Rērihs Jānis Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 75 līdz 85 kg;) 3. vieta
Larina Darja Cīņa - brīvā cīņa (no 69 līdz 75 kg;) 3.vieta

Burāšanā 5 medaļas (1 zelta, 2 sudraba un 1 bronzas).
Preiss Jānis Burāšana (Formula;) 1. vieta
Kaupa Aleksandra Burāšana (Bic techno;) 1. vieta
Markauss Jēkabs Burāšana (Bic Techno) 2. vieta
Rencis Jānis Burāšana (Formula;) 2. vieta
Mihņenoks Alberts Burāšana (Bic Techno;) 3. vieta

Vieglatlētikā 5 medaļas (4 sudraba un 1 bronzas).
Jakovļevs Kristiāns, Petrušenko Iļja, Sinčukovs Maksims un Trankalis Arnis Vieglatlētika (4 x 400 m stafete) 2. vieta
Sinčukovs Maksims Vieglatlētika (400m) 2. vieta
Sinčukovs Maksims Vieglatlētika (400 m/b) 2. vieta
Očeretova Anžela Vieglatlētika (400m/b) 2. vieta
Štūla-Pankoka Irina Vieglatlētika (3000m kavēkļi) 3. vieta

Galda tenisā 5 medaļas (2 zelta, 2 sudraba un 1 bronzas);
Kļimanova Natālija, Vīlistere Sanita, Zdanovska Inta (komandu sacensības) 1. vieta
Kļimanova Natālija Galda teniss (vienspēles) 1. vieta
Burģis Reinis, Freibergs Māris, Vasiļjevs Sandijs (komandu sacensības) 2. vieta
Vasiļjevs Sandijs Galda teniss (vienspēles) 2. vieta
Zdanovska Inta Galda teniss (vienspēles) 3. vieta

Smaiļošana un kanoe airēšanā 4 medaļas (2 zelta un 2 sudraba).
Pranks Gatis un Tints Aivis Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) 1. vieta
Pranks Gatis Smaiļošana un kanoe (C-1 1000m vīrieši) 1. vieta
Tints Aivis Smaiļošana un kanoe (C-1 1000m vīrieši) 2. vieta
Tints Aivis Smaiļošana un kanoe (C-1 200m vīrieši) 2. vieta

Tenisā 4 medaļas (1 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas).
Mertena Margareta Rebeka Teniss (vienspēles) 1. vieta
Mertena Margareta Rebeka un Pagraba Marta Teniss (dubultspēles;) 2. vieta
Kozlovs Daņils un Rolis Toms Teniss (dubultspēles;) 3. vieta
Pagraba Marta    Teniss (vienspēles) 3. vieta

Peldēšanā 4 medaļas (2 zelta un 2 sudraba).
Podļesnijs Grigorijs Peldēšana (400m brīvais stils) 1. vieta
Podļesnijs Grigorijs Peldēšana (1500m brīvais stils) 1. vieta
Kuļikova Karolīna Peldēšana (400m brīvais stils ) 2. vieta
Kuļikova Karolīna Peldēšana (800m brīvais stils;) 2. vieta

Sporta vingrošanā 3 medaļas (1 sudraba un 2 bronzas).
Dubova Anastasija Vingrošana - sporta (daudzcīņa) 2. vieta
Dubova Anastasija Vingrošana - sporta (individuāli (baļķis)) 3. vieta
Dubova Anastasija Vingrošana - sporta (individuāli (līdztekas)) 3. vieta

Džudo 3 medaļas (1 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas);
Loganovskis Kirils Džudo (līdz 66kg;) 1. vieta
Duinovs Ņikita Džudo (līdz 81kg;) 2. vieta
Sokolovskis Artūrs Džudo (līdz 90kg;) dalīta 3. vieta

Boksā 2 medaļas (2 sudraba).
Androščuks Ņikita Bokss (līdz 56kg;) 2. vieta
Trapučka Eldars Bokss (līdz 69kg;) 2. vieta

Vīriešu futbola komandai 1 zelta medaļa.
Dobrecovs Devids
Džeriņš Ralfs Denijs
Jansons Elvijs
Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists
Jēkabsons Jānis
Ķepals Norans
Ķipsts Roberts
Kleinbergs Rainers
Krautmanis Jānis
Kubilovičs Valters
Kupčs Arturs
Kurtišs Marks
Pētersons Edgars
Smetanovs Artūrs
Vagančuks Rolands
Vīksna Toms
Zīle Mariss
Zviedris Krišjānis

Sieviešu futbola komandai 1 sudraba medaļa.
Antipina Jekaterina
Čerkes Aurika
Čumika Anastasija
Greiere Sintija
Gudkova Valērija
Jūrmale Annija
Karpova Katrīna
Kauliņa Viviana
Ļevčenko Jūlija
Miksone Karlīna
Ozola Guna
Propošina Anna
Romanova Anastasija
Šilova Alīna
Šķila Danita
Tamsone Džuljeta
Tarasova Anastasija
Tīle Rebeka

Taekvondo 1 sudraba medaļa.
Vasjutina Aleksandra Taekvondo (līdz 57kg;)  2. vieta

Mākslas vingrošanā 1 sudraba medaļa.
Ņikitina Sofija    Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā) 2. vieta   

Arī Liepājas šaha komanda saņēma diplomu par 1. vietu komandu vērtējumā.

Latvijas IV Olimpiāde Valmierā norisinājās no 1. līdz 3.jūlijam, pulcējot sportistus, kuri godam aizstāvējuši savu pilsētu, novadu un valsti dažāda mēroga sacensībās. Latvijas IV Olimpiādes programmā tika iekļauti 26 olimpiskie sporta veidi.

No Liepājas dalībai Latvijas Olimpiādē tika pieteikti 193 sportisti, no kuriem 74 - sievietes, 119 – vīrieši. Liepājas sportisti pilsētu pārstāvēja 21 sporta veidā.

Pievieno komentāru

Sports