Liepājas "Kurši" florbolisti noslēdzošajā regulārās sezonas mačā nodrošina vietu izslēgšanas turnīrā

Tiekot pie uzvaras "Elvi florbola līgas" regulārās sezonas noslēdzošajā mačā, Liepājas "Kurši" svētdien nodrošināja dalību izslēgšanas turnīrā.

"Kurši" svētdien savā laukumā ar 11:7 (2:2, 5:2, 5:4) pārspēja vienu no savām galvenajām konkurentēm "Ķekavu", raksta LETA.

Liepājnieku rindās ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Rolands Kovaļevskis un Ričards Dēvits, kamēr "Ķekavas" sastāvā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Aivis Barkovskis.

Pēc Matīsa Jansona un Kaspara Kovgera metieniem Ķekavas komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr līdz pirmajam lielajam pārtraukumam "Kuršiem" izdevās panākt izlīdzinājumu. Liepājas komandai ļoti veiksmīgs padevās otrā perioda sākums, kad pusotras minūtes laikā izdevās gūt trīs vārtus, no kuriem divus iemeta Dēvits.

Lai arī pēcāk "Ķekava", īsā laikā gūstot divus vārtus, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, mājiniekus šī komanda tā arī nenoķēra, turklāt noslēdzošajā trešdaļā "Kurši" panāca arī četru vārtu pārsvaru.

Kopvērtējumā regulārā čempionāta uzvarētājai "Triobet"/"Ulbroka" komandai noslēgumā bija 54 punkti 22 spēlēs, kamēr pērnā gada valsts čempione "Lielvārde"/"FatPipe" iekrāja par trim punktiem mazāk.

Tikmēr 46 punkti bija Cēsu "Lekringam", pie 43 punktiem tika "Valmiera", Kocēnu "Rubenei" bija 39 punkti, Stalbes "Pārgauja" iekrāja 33, bet septītie ar 27 punktiem beigās bija "Kurši". Pirmo astoņnieku ar 25 punktiem savukārt noslēdza Rīgas "Rockets".

Devītā ar 24 punktiem bija "Rīga", kamēr "Ķekavai" bija 21 punkts. Turnīra tabulu noslēdza "Talsi"/"Irlava" ar 18 un "Bauska" ar 13 punktiem.

Līdz ar regulārās sezonas noslēgumu kļuvis zināms, ka izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā "Triobet"/"Ulbroka" cīnīsies ar "Rockets", "Lielvārde"/"FatPipe" spēkosies ar "Kuršiem", "Lekrings" tiksies ar "Pārgauju", bet "Valmiera" sacentīsies pret "Rubeni".

Labākās astoņas komandas kvalificējās izslēgšanas turnīram, kamēr izšķirošās cīņas par medaļām 8.aprīlī notiks "Arēnā Rīga".

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem kļuva "Lielvārdes" florbolisti, kuri finālā pārspēja "Mogo-RTU"/"Rockets" vienību.