Liepājas jauniešiem atzīstami rezultāti florbola laukumos

Piektdien, 29. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadīts Latvijas čempionāta finālsacensību 1.posms florbolā U10 vecuma jauniešiem. Kopumā šajā posmā piedalījās sešas komandas no visas Latvijas, tostarp Liepājas jaunieši.

Bez jaunajiem Liepājas florbolistiem šajā posmā Liepājas Olimpiskajā centrā piedalījās Ķekavas Bulldogi, FK Kalsnava, Lielvārde, Rubene un CPSS/Lekrings komandas.

Liepājnieki regulāro čempionātu noslēdza augstajā 4. vietā, 18 aizvadītajās spēlēs izcīnot 15 uzvaras un piedzīvojot tikai trīs zaudējumus. Līdz ar to bija pamats ticēt, ka vēju pilsētas jaunieši būs vieni no galvenajiem šī posma favorītiem.

Liepājnieki šajā dienā kopumā aizvadīja trīs spēles. Pirmajā spēlē pret Ķekavas Bulldogiem tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 8:4, taču otrajā un trešajā dienas spēlē tika piedzīvoti zaudējumi. Vispirms ar rezultātu 4:7 tika atzīts Rubenes komandas pārākums, bet pēc tam ar 2:7 liepājnieki piekāpās arī CPSS/Lekrings vienībai.

Šis sabraukums Liepājas Olimpiskajā centrā bija tikai pirmais, līdz ar to visas izšķirošās cīņas visām komandām būs tikai priekšā.

FK “Kurši” spēļu rezultāti (29.marts):

FK "Kurši" - "Ķekavas Bulldogi"          8:4 (labākais spēlētājs – Gustavs Griezītis)
FK "Kurši" - "Rubene"             4:7 (labākais spēlētājs – Sandis Lēvalds)
FK "Kurši" - "CPSS/Lekrings" 2:7 (labākais spēlētājs - Sandis Lēvalds).

Pievieno komentāru

Sports