Liepājas jaunie tenisisti no Rīgas atgriežas ar medaļu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās “TPA kauss 2020” pašiem jaunākajiem tenisistiem. U8 vecuma grupā Loreta Šarlote Sprūde izcīnīja 3.vietu, bet U9 vecuma grupā Darja Korčevska ieguva 4.vietu.

19.janvārī Rīgā norisinājās Tennis Pro Academy kauss U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Emīls Latišs, Darina Kozlova un Loreta Šarlote Sprūde U8 vecuma grupā un Marina Poļikarpova, Emīlija Brūdere un Darja Korčevska U9 vecuma grupā, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

U8 vecuma grupā zēniem vienīgais Liepājas pārstāvis Emīls Latišs kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu. Savukārt, U8 vecuma grupā meitenēm Loreta Šarlote Sprūde, savā apakšgrupā izcīnot tikai uzvaras, iekļuva ceturtdaļfinālā. Cīņā par pusfinālu Loreta spraigā cīņā ar 12:10 nodrošināja sev cīņu par finālu. Taču ar rezultātu 8:11 Loreta neiekļuva finālā. Cīņā par 3.vietu, spraigā cīņā ar 14:12, liepājniece Loreta Šarlote Sprūde izcīnīja 3.vietu. Savukārt, Darina Kozlova sacensību noslēgumā ierindojās 20.vietā.

U9 vecuma grupā meitenēm vislabāko sniegumu no liepājniecēm demonstrēja Darja Korčevska, kura spēja iekļūt pusfinālā, taču noslēgumā Darja Korčevska ierindojās uzreiz aiz medaļām – 4.vietā. Savukārt, Emīlija Brūdere un Marina Poļikarpova ierindojās dalītajā 9.vietā.