Liepājas jaunie sportisti gatavojas Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādei

Šovasar Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde notiks laikā no 12.-15.jūnijam Ventspilī, kā arī Liepājā, Jūrmalā, Brocēnos un Usmā. Olimpiādē sacentīsies labākie jaunie sportisti 26 Olimpiskajos sporta veidos, no kuriem  astoņi sporta veidi notiks Liepājā (cīņa, paukošana, peldēšana, mākslas vingrošana, teniss, volejbols, pludmales volejbols, burāšana).

Liepājas pilsēta dalībai Olimpiādē pieteikusi 160 sportistus un 38 trenerus. Liepāju Olimpiādē pārstāvēs 86 jaunieši un 74 jaunietes trīspadsmit sporta veidos, visvairāk sportistu pieteikts futbolā – 36. Visi pieteiktie dalībnieki šobrīd aktīvi gatavojas sacensībām, lai godam pārstāvētu savu pilsētu.

Lielākā daļa sportistu jau ir nodrošinājuši dalību Olimpiādē, tikai jaunajiem futbolistiem vēl ir priekšsacīkšu spēle – 30.maijā plkst.18.00, stadiona Daugava rezerves laukumā ar Jelgavu. Bet jaunajiem basketbolistiem vēl ir sekojošas priekšsacīkšu spēles - 30.maijā plkst.18.00, LOC, Liepāja – Jelgava, 1.jūnijā  Iecavā, Liepāja – Iecava un 2.jūnijā plkst.18.00 LOC, Liepāja – Saldus.

Jau tradicionāli katrs Liepājas sportists kā pateicību un piemiņu par dalību Olimpiādē saņems sporta tērpu ar pilsētas simboliku.

Pirmie liepājnieki startus Olimpiādē uzsāks mākslas vingrošanā - 12.jūnijā Liepājas Olimpiskajā centrā.

Mārtiņš Sīlis
Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes
Liepājas pilsētas Mārketinga koordinators

Pievieno komentāru

Sports