"Liepājas" jaunie futbolisti nespēj sasniegt ceturtdaļfinālu pasaules lielākajā jauniešu turnīrā

Latvijas komandas "Liepāja" jaunie futbolisti ceturtdien nespēja sasniegt Zviedrijā notiekošā pasaulē lielākā turnīra jauniešiem "Gothia Cup", kas tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jaunajiem futbolistiem, ceturtdaļfinālu.

Jau iepriekš aģentūra LETA vēstīja, ka "Liepājas" futbolisti U-14 vecuma grupā ar trim uzvarām tikpat mačos spēja veiksmīgi pārvarēt apakšgrupu turnīru, kā arī turpināja uzvaru sēriju izslēgšanas spēlēs, vispirms 1/64 finālā ar 2:0 pārspējot Norvēģijas vienību "Bodo/Glimt", bet nākamajā kārtā ar 1:0 uzveicot Nīderlandes vienību "Djakovo".

Savukārt 1/16 finālā Latvijas vienība bez īpašām problēmām ar 3:0 apspēlēja Zviedrijas komandu "Kungsladvgards", taču astotdaļfinālā ar 0:4 nācās ciest bezierunu zaudējumu pret "Hacken" klubu no Zviedrijas.

Līdz ar to "Liepājas" jaunajiem futbolistiem turnīrs ir noslēdzies.

Ne pārāk veiksmīgi klājies arī cita Latvijas kluba "Alberts" jaunajiem futbolistiem. Jau vēstīts, ka U-12 vecuma grupā vienība izstājās no turnīra jau 1/32 finālā, bet U-13 konkurencē komanda nespēja pārvarēt 1/16 fināla barjeru. Savukārt U-15 grupā "Alberts" ceturtdien piedzīvoja zaudējumu jau 1/32 finālā.

Tikmēr veiksmīgs starts turpat notikušajās "Kim Kallstrom Trophy" sacensībās, kur sacenšas paraolimpiskās komandas, izdevies "Special Olympics" otrajai komandai, kas finālmačā ceturtdien ar 2:1 apspēlēja Islandes klubu OSP/NES, tādejādi iegūstot trofeju savā īpašumā.

Jau vēstīts, ka otra "Special Olympics" vienība pirmajā "Kim Kallstrom Trophy" turnīrā trešdien pēc grupas turnīra nespēja kvalificēties cīņām par vietām šajās sacensībās.

Kā ziņots, pērn "Gothia Cup" sacensībās U-11 vecuma grupā Latviju pārstāvēja Rīgas komanda "Super Nova", kas kļuva par labāko arī starptautiskajā turnīrā.


Pievieno komentāru

Sports