"Liepājas" jaunie futbolisti kvalificējas pasaulē lielākajam jauniešu turnīram

"Liepājas" komandas jaunie futbolisti U-14 vecuma grupā aizvadītajā nedēļas nogalē kvalificējušies pasaulē lielākajam futbola turnīram jauniešiem "Gothia Cup", kas tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jaunajiem futbolistiem, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

"Liepājas" spēlētāji uzvarēja piecās no sešām kvalifikācijas turnīra spēlēm, kas deva 13 punktus ar kopējo vārtu attiecību 16:0. Otro vietu turnīrā ar 12 punktiem izcīnīja futbola skola "Metta".

Savukārt vienīgos punktus "Liepājai" atņēma trešās vietas ieguvēji "Rīgas Futbola skola", kas noturēja neizšķirtu 0:0.

Turnīrā par godīgāko komandu tika atzīta Ziemeļaustrumu FC, saņemot "fair play" balvu. Tikmēr par labāko vārtu guvēju kļuva "Liepājas" spēlētājs Nauris Kaluga, turnīra laikā gūstot sešus vārtus. Par labāko treneri kolēģu un ekspertu vērtējumā tika apbalvots "Rīgas Futbola skolas" treneris Viktors Vicehovskis.

Kā labākais turnīra vārtsargs tika atzīts Rūdolfs Soloha (RFS), savukārt par labāko turnīra spēlētāju tika atzīts Roberts Jaunarājs-Janvāris ("Liepāja").

Starptautiskās sacensības no 13. līdz 19.jūlijam notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā. Kā vēsta organizatori, sacensībās U-12, U-13 un U-15 vecuma grupās piedalīsies arī vēl viena Latvijas komanda "Alberts".

Kā ziņots, pērn "Gothia Cup" sacensībās U-11 vecuma grupā Latviju pārstāvēja Rīgas komanda "Super Nova", kas kļuva par labāko arī starptautiskajā turnīrā.

Pagājušā gada turnīrā piedalījās 1615 komandas, 37 200 dalībnieku no 78 valstīm un spēles tika aizvadītas uz 110 laukumiem.

Pievieno komentāru

Sports