Liepājas jaunie cīkstoņi gūst panākumus Latvijas spartakiādē

Liepājas Kompleksās sporta skolas jaunie cīkstoņi ar labiem panākumiem startējuši Latvijas Republikas spartakiādē grieķu-romiešu cīņā zēniem, kuri dzimuši 1995./96./97. un 98. gadā. Par godalgām cīkstoņi no visas Latvijas spēkojās Liepājas Olimpiskajā centrā.

Uz sacensībām bija ieradies 81 dalībnieks no Daugavpils, Rēzeknes, Ādažiem, Rīgas, Saldus un Liepājas, stāsta liepājnuieku treneris Armands Čertjevs. Viņš uzskata, ka mači noritēja veiksmīgi, jo mājinieki uzrādīja labus rezultātus, un sportisti neguva traumas.

32 kilogramu svara kategorijā otro vietu ieguva Dmitrijs Ļitjanovs. Trešais bija Ruslans Soha. 35 kilogramu svara kategorijā trešo vietu izcīnīja Edgars Grieze.

38 kilogramu svara kategorijā trešās vietas ieguva Artūrs Vītols un Aleksandrs Meļņečenko. 42 kilogramu svara kategorijā otro vietu izcīnīja Emīls Lazdiņš.

50 kilogramu svara kategorijā trešie bija Gvido Šusts un Didzis Kruga. Savukārt 55 kilogramu svara kategorijā par čempionu kļuva Aivis Vangovskis, bet trešajā vietā ierindojās Aleksejs Tišura. 85 kilogramu svara kategorijā nepārspēts palika Aleksandrs Petrovs.