"Liepājas" hokejisti pēcspēles metienos uzvar "Zemgali/LLU"

Latvijas "Optibet" hokeja līgā  "Zemgale"/LLU viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:3) piekāpās "Liepājai".

Zemgaliešiem vārtus guva Vladislavs Adeļsons un Sebastians Janda, bet mājiniekus rindās izcēlās Māris Miezis un Endijs Butāns, vēsta LETA.

Spēles rezultātu septītajā minūtē atklāja viesi, bet jau piecas minūtes vēlāk Butāns rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda vidū "Zemgale"/LLU guva vārtus, tomēr mājinieku treneris pieprasīja video atkārtojuma noskatīšanos, soģim pēc brīža lemjot par labu liepājniekiem - vārti netika ieskaitīti. "Liepāja" otrajā periodā izdarīja uz pusi vairāk metienus (16/7) nekā viesi, tomēr rezultāts aizvien bija neizšķirts 1:1. To noslēdzošā perioda devītajā minūtē ar aktīvu darbību vārtu priekšā mainīja Miezis, bet viesi vien trīs sekundes līdz spēles beigām atspēlējās, maču aizvedot līdz papildlaikam.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet "bullīšos" veiksmīgāki bija liepājnieki, realizējot trīs izgājienus, kamēr pretinieki bija precīzi tikai vienu reizi.