"Liepājas" hokejisti pārspēj komandu "Rīga/Prizma"

"Liepāja" sestdien, 28. februārī, Latvijas hokeja čempionātā ar 6:4 (1:2, 3:2, 2:0) izbraukumā pārspēja valsts čempioni "Rīga"/"Prizma", kārtējo reizi rezultatīvi nospēlējot Mārtiņam Gipteram, kurš guva trīs vārtus un izpildīja vienu rezultatīvu piespēli.

Kopvērtējuma uzvarētājas "Mogo" rēķinā tagad ir 70 punkti 29 mačos un tā konkurentēm vairs nav noķerama. Tikmēr "Liepāja" un "Kurbads" tikušas pie 63 punktiem attiecīgi 29 un 28 cīņās, ieņemot attiecīgi otro un trešo pozīciju.

"Zemgale"/LLU ar 44 punktiem atrodas ceturtajā vietu un par diviem punktiem apsteidz čempioni "Rīga"/"Prizma". Turnīra tabulas beigu daļā "Ogre"/"Sāga 97" komanda regulāro sezonu noslēgusi ar 12 punktiem 30 spēlēs, savukārt Jūrmalas HASC komandai joprojām ir deviņi punkti, kas dod pēdējo, septīto, vietu.

Septiņas komandas piecos apļos aizvada 30 regulārā čempionāta spēles, kas ritēs līdz 7.martam. Regulārās sezonas uzvarētāji automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies komandas, kas ierindosies no otrās līdz septītajai vietai. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal ir pārstāvēta Liepāja.

Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīs 70 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā startēja sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot "Rīga"/"Prizma" vienībai.

Pievieno komentāru

Sports