"Liepājas" hokejisti Latvijas kausa spēlē grauj "Rīgu" un iekļūst pusfinālā

Latvijas hokeja virslīgas komanda "Liepāja" svētdien savā laukumā "Optibet sporta bāra" Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes mačā ar rezultātu 10:1 (1:0, 3:1, 6:0) uzveica "Rīgu", sasniedzot pusfinālu.

Pirmā perioda sestajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet spēles vidū rīdzinieki izlīdzināja mača rezultātu, kas gan izrādījās viņu vienīgais vārtu guvums.

Otrajā trešdaļā "Liepāja" piecu minūšu laikā panāca 4:1, bet trešajā spēles nogrieznī pievienoja vēl sešus vārtu guvumus, triumfējot ar 10:1.

Ar četriem vārtiem uzvarētāju labā izcēlās Māris Diļevka, bet rīdzinieki komandā vienīgais vārtu guvums Reiņa Ruka rēķinā.

Kā zināms, iepriekšējā spēlē liepājnieki bija pārāki ar 2:0.

"Liepāja" pusfinālā spēlēs pret Ogres "Kurbadu", bet otrajā pusfinālā savā starpā spēkosies "Zemgale"/LLU un Latvijas čempione ''Mogo".

Pusfināla spēles notiks 22.decembrī un 4.janvārī.

Līdz pat titula mačam uzvarētāji kārtās tiks noskaidroti pēc divās spēlēs gūtajiem kopvērtējuma punktiem, bet kausa izcīņas fināls paredzēts 4.februārī "Arēnā Rīga".