"Liepājas" hokejisti izcīna Latvijas čempionāta bronzas medaļas 2

"Liepājas" hokejisti piektdien, 3. aprīlī, Jelgavā Latvijas hokeja čempionāta cīņā par bronzas medaļām sērijas ceturtajā spēlē uzvarēja ar 4:3 (0:1; 2:2; 2:0), sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar 3:1.

"Liepāja" pēc pirmā perioda nokļuva zaudētāju lomā ar 0:1, bet otrā perioda sākumā "Zemgale/LLU" ieguva jau divu vārtu pārsvaru. Otrā perioda vidū Māris Diļevka vienus vārtus atguva - 1:2. Perioda priekšpēdējā minūtē jelgavnieki izvirzījās vadībā ar 3:1, bet pusminūti vēlāk Sergejs Daņilovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 2:3, vēstīts Latvijas Hokeja federācijas mājaslapā.

Trešā perioda sākumā "Liepājas" kapteinis Mārtiņš Gipters panāca neizšķirtu - 3:3, bet minūti un piecas sekundes pirms perioda beigām Ralfs Grīnbergs izrāva "Liepājai" uzvaru.

Komentāri 2

dūda

Nu tāds triumfs,ka gandrīz caureja piemetās.
Ar lielām,pat ļoti lielām pūlēm izrāva uzvaru (nevis triumfēja) pret 13 puslīdz veseliem un vienu smagi cietušu,visiem pārgurušiem Jelgavniekiem.
Jāsaka,ka gods un slava pienākas viņiem,kas no 0:2 panāca uzvaru sērijā 3:2,Mazliet pakutināja Mogo un tā nopietni pačakarējas Liepāju

pirms 5 gadiem, 2015.04.05 09:37

hokejfans

Uzvara ir un paliek uzvara!!! Gods un slava pienākas kā Liepājai, tā Zemgalei! Arī liepājnieki bija saguruši,spēlēja ar traumām,tomēr savu panāca! Malači!!!
....nu ko ,novēlam tiem 13 puslīdz veseliem un vienam( smagi cietušajam) zemgaliešiem -veseļojaties!............ hokejs domāts stingriem vīriem!

pirms 5 gadiem, 2015.04.09 19:45