"Liepājas" hokejisti ceturtdaļfināla pirmajā mačā uzvar "Rīgu"

Pērnās sezonas Latvijas hokeja virslīgas čempione "Liepāja" sestdien ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēja "Rīgu", kamēr "Zemgale"/LLU apspēlēja Rīgas "Prizmu".

Liepājnieki savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2 (2:1, 0:0, 3:1), sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-0, raksta LETA.

Liepājniekiem ar diviem vārtiem un divām piespēlēm atzīmējās Martins Lavrovs. Tāpat divreiz pretinieku vārtsargu pārspēja Imants Ļeščovs, kuram arī viena rezultatīva piespēle.

Rīt abas komandas tiksies atkārtoti, bet šī dueļa uzvarētāja pusfinālā spēkosies ar regulārā čempionāta stiprāko vienību "Mogo".

Tikmēr "Zemgale"/LLU savu skatītāju priekšā guva panākumu ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0), sērijā panākot 1-0. Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Romāns Ņekļudovs.

Vēl trešās trešdaļas septītajā minūtē rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet laukuma saimnieki guva trīs bezatbiles vārtus, nodrošinot uzvaru.

Rīt turpat Jelgavā notiks ceturtdaļfināla otrais mačs, bet šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar Ogres "Kurbada" hokejistiem, kuri regulārajā čempionātā palika otrie.

Ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas noritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām. Virslīgā trešo vietu iegūst pusfinālā zaudējusī komanda, kurai ir augstāka vieta regulārajā turnīrā.

Šosezon turnīrā startēja septiņas komandas, kas aizvadīja piecu apļu turnīru, sešām labākajām sasniedzot "play-off" cīņas, bet ārpus izslēgšanas turnīra palika "Pārdaugava".

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem hokejā tika kronēti "Liepājas" hokejisti, kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja "Kurbadu".