Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas hokeja treneri apmeklē profesionālās pilnveides kursus

Nedēļas sākumā Latvijas Hokeja federācija (LHF) rīkoja profesionālās pilnveides kursus hokeja treneriem, kuros piedalījās Liepājas Sporta spēļu skolas un HK Liepāja hokeja treneri, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Treneri uzklausīja hokeja speciālistu pieredzi un atzina, ka daudz ko var paņemt un izmantot Liepājas jauno hokejistu audzināšanā.
Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs stāsta: “Herberts Vasiļjevs, kurš ilgu laiku strādā Vācijā, mums stāstīja par savu pieredzi, to gatavojas pārņemt arī LHF Latvijas hokejā. Uzskatu, ka tas ir lietderīgi – koordinators pārbauda treniņu procesu, dod padomus un ieteikumus treneriem. Jēkabs Rēdlihs stāstīja par aplikācijas “Coach Vision” darbību. Tajā treneris 3D animācijas formātā veido treniņu, ar kuru jaunais hokejists var iepazīties jau pirms treniņa. Jā, trenerim sākumā būs jāiegulda laiks to veidojot, bet bērniem tas būs interesanti un būs sakārtota sistēma.”

Ivans Šapošņikovs stāstīja par antidopinga problēmām, uzsverot, ka sportistam ir jāsaprot, ka pat zāles ir jālieto, farmaceitu informējot par to, ka viņš ir sportists. Godīga cīņa ir visa pamatā. Anita Djačenko atgādināja, kas darāms, lai izvairītos no sporta traumām – kāda nozīme ir iesildīšanās un atsildīšanās procesam. Vingrinājumus tiem dod arī Veselības Sporta medicīnas centrs Liepājā.

Klātesošie uzklausīja augstas klases kalnu slēpotāju Kristapu Zvejnieku, kurš runāja par psiholoģiskās sagatavotības lomu, arī Guntars Kikučs atzīst tās lomu sportistu sasniegumos: “Psiholoģiskā sagatavotība ir vajadzīga jebkurā sporta veidā, bet jo īpaši individuālajos sporta veidos. Tāpēc arī mūsu vieglatlētikas treneriem varētu būt semināri par sportistu psiholoģisko sagatavotību svarīgiem startiem.”

Lai diskutētu, kas no uzzinātā ir pielietojams, audzinot jaunos hokejistus, šodien notiek LSSS hokeja treneru, HK Liepāja treneru un hokeja vecāku padomes kopīga sēde. LSSS un HK Liepāja vadība ir iepazinusies gan ar Baltkrievijas, gan Vācijas pieredzi, un labāko no tā gatavojas ieviest Liepājas hokejā.

Pievieno komentāru

Sports