"Liepājas" hokeja komandai uz pārbaudes laiku pievienojas slovāku uzbrucējs Gapa

Latvijas virslīgas hokeja komandai "Liepāja" uz pārbaudes laiku pievienojies slovāku uzbrucējs Peters Gapa, vēsta klubs.

"Spēlētāju piedāvājums šobrīd ir plašs, jo daudzi grib tikt Liepājas komandā. Tā kā mums nav pieredzes ar leģionāriem, nolēmām izmēģināt vispirms vienu kandidātu," paudis vienības menedžeris Toms Strauss, stāstot, ka Gapam būs divas pārbaudes spēles, kurās pierādīt savu lietderību.

Visu līdzšinējo komandu Gapa bija aizvadījis Slovākijas komandas "Poprad" sistēmā, kuras rindās iepriekšējā sezonā aizvadīja 39 spēles valsts augstākajā līgā, izceļoties ar sešiem gūtajiem vārtiem.

Tāpat liepājnieku rindas papildinājuši Latvijas spēlētāji Nils Grīnfogels, Mareks Ķepals, Linards Mazurs-Mago, Rūdolfs Maslovskis, Iļja Makarovs un Miķelis Pāvelsons.

Trešdien un piektdien "Liepāja" aizvadīs savas pirmās divas pirmssezonas pārbaudes spēles, samērojot spēkus ar vārtsarga Māra Jučera pārstāvēto Kazahstānas vienību Atirau "Beibaris".

Kā ziņots, šajā pavasarī "Liepājas" hokejisti izcīnīja virslīgas čempionāta bronzas godalgas, turklāt tā viņiem bija debijas sezona.


Pievieno komentāru

Sports