Liepājas čempionāta basketbolā pirmais aplis tuvojas noslēgumam

Šo svētdien, 21. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas vienas no pēdējām pirmā apļa spēlēm Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kopumā šajā dienā tiks aizvadītas visas trīs sestās kārtas spēles, kuras sāksies no pulksten 12:00.

Kā pirmās savas spēles pulksten 12:00 uzsāks "VIA-S Modular Houses" un "Liepājas Universitāte" komandas. Lai arī līdz šim stipri labāk ir sekmējies “VIA-S” basketbolistiem, kuri pirmajās četrās spēlēs zaudējuma rūgtumu vēl nav iepazinuši, tomēr “Universitātes” basketbolisti ir apņēmības pilni pārsteigt savus pretiniekus un cīnīties par trešo panākumu čempionātā, informē Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Dienas otrajā mačā spēkiem mērosies "Liepājas Papīrs" un "LSSS" komandas. Arī šajā duelī ir izteikts mača favorīts (“Liepājas Papīrs”), tomēr gados krietni vien jaunākie sporta spēļu skolas audzēkņi ir apņēmības pilni 2014. gadu noslēgt uz pozitīvas nots un nopietni pacīnīties par pirmo panākumu čempionātā. Šīs spēles sākums pulksten 13:30.

Šīs dienas un visas sestās kārtas noslēdzošajā mačā laukumā dosies “Lesjofors” un "Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas" komandas. Šis pāris solās būt vislīdzīgākais, jo spēkiem mērosies šā brīža 4. un 6. vietas īpašnieki, kuriem līdz šim ir vienāda bilance – divas uzvaras un trīs zaudējumi. To, kuri pirmo apli noslēgs augstākā pozīcijā mēs varēsim noskaidrot tikai sestdienas pēcpusdienā pulksten 15:00.

Atgādinām, ka pirmais aplis Liepājas pilsētas basketbola čempionātā noslēgsies 27. decembrī, kad tiks aizvadīta pēdējā spēle starp abām pašreizējām līdervienībām - "VIA-S Modular Houses" un “Ģeodēzists” vienībām. Plānots, ka otrā apļa spēles atsāksies uzreiz pēc Jaunā gada un septītās kārtas pirmie mači norisināsies jau 4. janvārī.

Sestās spēļu kārtas kalendārs (21. decembris):
12:00 "VIA-S Modular Houses" - "Liepājas Universitāte"
13:30 "Liepājas Papīrs" - "LSSS"
15:00 "Lesjofors" - "Liepājas pilsētas Pašvaldības policija"

Sestās spēļu kārtas kalendārs (27. decembris):
13:00 "VIA-S Modular Houses" - "Ģeodēzists"

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports