"Liepājas BS" uzvar "RM Siltumu" un spēlēs pusfinālā

"Liepājas BS" basketbolisti šodien, 10. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas basketbola čempionāta "play-off" spēlē bez problēmām uzvarēja komandu "RM Siltums".

Pirmās desmit minūtes aizritēja līdzvērtīgā cīņā, vadībā ar 15:11 bija "Liepājas BS" basketbolisti. Viņi pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar 34:28.

Izšķirošo pārsvaru "Liepājas BS" panāca trešajā ceturtdaļa, pēc kuras bija vadībā ar 61:33. Visā spēlē "Liepājas BS" uzvarēja ar 85:48.

Jau ziņojām, ka "Liepājas BS" regulārajā čempionātā ieguva otro vietu, bet "RM Siltums" bija septītajā vietā.

Pusfinālā 18. aprīlī pulksten 13.30 Liepājas Olimpiskajā centrā "Liepājas BS" spēlēs ar "Mērnieku.LV", kas uzvarēja "APL".