Liepājas braucējus rallijā šogad varēs redzēt reti

Latvijas autorallija čempionātā aizvadīti jau divi posmi. Tajos no Liepājas rallistiem piedalījusies vienīgi Normunda Verbeļa ekipāža. Citi liepājnieki sola trasē parādīties vasarā, bet Mārtiņš Meldrājs šogad rallijā nebrauks.

Latvijas čempionāta nākamais posms paredzēts Somijā. "Liepājas Rallija komandas" braucējs Normunds Verbelis zina teikt, ka viņa klasē rallijs varētu arī nenotikt, jo abu valstu federācijas nevar vienoties par “2WD Super” klases tehniskajiem noteikumiem.

Pēc Somijas nākamais posms būs rallijs “Talsi 2009” maijā . N. Verbelis, komentējot tālāko braukšanu Latvijas čempionātā, pagaidām ir piesardzīgs, jo pirmajos divos posmos palicis bez ieskaites punktiem.

Liepājnieks M. Meldrājs šogad rallijā būs skatītāja lomā, nebrauks arī rallijsprintos. “Rallijsprints ir tas pats rallijs,” uzskata M. Meldrājs. Viņš skaidro, ka tajos nebrauks nevis finanšu, bet drošības dēļ. “Negatavs nevar braukt ralliju. Visu laiku ir jātrenējas, jābūt tajā iekšā,” piebilst M. Meldrājs.

Mārtiņš Būčiņš aktīvi iesaistījies biedrības “B&K Rallijs” rīkotajā autodaudzcīņā un sestdien brauks šo sacensību otrajā posmā Embūtes pagastā. Viņš sola, ka rallijā startēs vasarā.

Savukārt Dans Leščs cer braukt rallijā “Kurzeme 2009”, varbūt jau Talsos. Viņš izsūtījis piedāvājumus saviem potenciālajiem sponsoriem, pagaidām atbildes nav saņēmis. “Ir pilnīgākā neziņa,” pašreizējo situāciju komentē D. Leščs. Viņš gan skaidri zinot, ka uz Somijas posmu nebrauks.

Ar “Liepājas Rallija komandas” braucēju Uldi Sesku portālam sazināties neizdevās, taču dzirdēts, ka arī viņš šogad piedalīsies kādā no čempionāta posmiem.

Pievieno komentāru

Sports