Liepājas bokseri izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Liepājas Kompleksās sporta skolas cimdoto dūru meistari no Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta mājup pārveduši piecas godalgas. Pretinieki čempionātā nobijās no Kristapa Zuļģa spēcīgajiem sitieniem.

Liepājas Kompleksās sporta skolas boksa treneris Kārlis Knitners stāsta, ka junioru konkurencē liepājnieki Jelgavā izcīnīja divas zelta un vienu bronzas medaļu, bet pieaugušo konkurencē – divas bronzas medaļas. Sniegums ir labs, bet varējis būt vēl labāks, ja tiesneši nepiepalīdzētu Rīgas bokseriem.

Latvijas junioru čempionātā 48 kilogramu svara kategorijā par čempionu kļuva liepājnieks Juris Zundovskis, bet 64 kilogramu svara kategorijā triumfēja liepājnieks Kristaps Zuļģis. Viņš ar acīmredzamu pārsvaru pirmajā cīņā uzvarēja Jelgavas bokseri, bet nākamie divi pretinieki no cīņas attiecās.

69 kilogramu svara kategorijā Latvijas junioru čempionāta bronzas medaļu izcīnīja liepājnieks Matīss Kozlovskis. 64 kilogramu svara kategorijā jau pirmajā cīņā zaudēja liepājnieks Reinis Štolcs. 51 kilograma svara kategorijā ar piekto vietu bija jāsamierinās Liepājas junioram Jānim Zundovskim.

Latvijas pieaugušo čempionātā 60 kilogramu svara kategorijā bronzas medaļu izcīnīja liepājnieks Raimonds Grietnieks, bet piektais bija liepājnieks Māris Zāle. 64 kilogramu svara kategorijā trešo vietu ieguva liepājnieks Kaspars Pīrāgs, kurš pirmajā cīņā vinnēja daugavpilieti, bet otrajā cīņā zaudēja rīdziniekam. K. Knitners norāda, ka liepājnieks otrajā cīņā būtu vinnējis, ja neiedzīvotos kreisās rokas traumā.

Paralēli Latvijas čempionātam notika arī Jelgavas atklātais čempionāts jauniešiem un kadetiem. 1996. un 97. gadā dzimušo sportistu konkurencē 44 kilogramu svara kategorijā triumfēja gavieznieks Jānis Kidiks.

1993. un 94. gadā dzimušo sportistu konkurencē 44 kilogramu svara kategorijā otro vietu ieguva durbenieks Rūdolfs Silts, bet trešais bija liepājnieks Oskars Stamers. 52 kilogramu svara kategorijā uzvarēja vērgalnieks Emīls Akerfelds.

Pievieno komentāru

Sports