Liepājas basketbola klubs noslēdz divu gadu sadarbības līgumu ar "Betsafe" un turpinās startēt ar ģenerālsponsora vārdu nosaukumā 1

Basketbola klubs "Liepājas Lauvas" noslēdzis divu gadu sadarbības līgumu ar "Betsafe" un nākamsezon startēs ar nosaukumu "Betsafe"/"Liepāja", trešdien paziņoja komandas direktors Arturs Košeļevs un "Betsafe" vadītāja Baltijas valstīs Ilze Jansone.

Iepriekš šīs pilsētas basketbola klubs bija pazīstams ar nosaukumu "Liepāja"/"Triobet", bet maijā spēļu izklaides portāls "Triobet" mainīja nosaukumu un tagad darbojas ar zīmolu "Betsafe", kas strādā Ziemeļvalstīs, Austrumu un Centrālajā Eiropā un Lielbritānijā, raksta LETA.

"Nesām citu vārdu komandas nosaukumā, bet visām laimīgām pasakām pienāk beigas, taču šoreiz tās ir priecīgas. Abas puses esam pierādījušas savu ieinteresētību sadarbībā. Esam vienojušies, ka sākot ar gaidāmo sezonu, nonākam "Betsafe" paspārnē," paziņoja Košeļevs.

Aizvadītajā sezonā "Liepāja"/"Triobet" neslēpa, ka saskārusies ar finansiālām problēmām, un tā pārdeva pāris savus līderus, tomēr tāpat sezonas otrā puse tika aizvadīta pietiekoši stabili un izcīnīta sestā vieta, kas deva pēdējo ceļazīmi uz "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas sacensībām. Noslēgumā liepājnieki spraigā ceturtdaļfināla sērijā ar 2-3 piekāpās 2016.gada valsts čempioniem "Valmiera"/ORDO.

"Varam būt apmierināti, ka liela daļa no Latvijas izlases kandidātiem spēlējuši mūsu komandā un bijuši tās jaunatnes sistēmā. Liepāja šiem basketbolistiem bijusi viens no atspēriena punktiem karjerā. Gaidāmajai sezonai sastāvs ir gandrīz nokomplektēts. Komandā būs Latvijas jaunās paaudzes spēlētāji, kuri pārstāvējuši jaunatnes izlases. Šobrīd ir viens leģionārs, centra spēlētājs no Krievijas, bet vēl šajā pozīcijā meklējam papildinājumu. Treneru kolektīvs paliek tas pats, komandu vadīs Agris Galvanovskis, kuram palīdzēs Kaspars Mājenieks. Ceram, ka šim treneru kolektīvam izdosies izspiest maksimālo rezultātu," uzsvēra Košeļevs.

Kluba direktors šobrīd gan atturas nosaukt, cik liels būs komandas budžets.

"Sastāvs ir jauns, noteikti cīnīsimies par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Šobrīd vēl nezinām, cik komandas startēs LBL, jo vairāki klubi vēl par 100% nav apstiprinājuši savu dalību. Pagaidām aina ir neskaidra," atklāja Košeļevs.

Komandā paliks arī Artūrs Ausējs, kurš šobrīd ir Latvijas izlases kandidātu sarakstā, gatavojoties Eiropas čempionātam.

"Ausējs paliek un, visticamāk, būs arī komandas kapteinis. Tieši saikne ar Galvanovski viņam palīdzējusi nokļūt tur, kur viņš ir tagad," teica Košeļevs.

Pirmais pārbaudes turnīrs liepājniekiem būs septembra sākumā, kad norisināsies tradicionālais Liepājas Olimpiskā centra turnīrs, kur bez "Betsafe"/"Liepāja" piedalīšoties Latvijas čempione "VEF Rīga" un vicečempione "Ventspils". Tāpat turnīrā grasās piedalīties Artūra Štālberga trenētā un Žaņa Peinera pārstāvētā Lietuvas vicečempione Panevežas "Lietkabelis", Igaunijas čempione Tallinas "Kalev"/"Cramo", "Tartu Universitāte", kā arī divas VTB Vienotās līgas komandas - Permas "Parma", kuru trenē Nikolajs Mazurs un nākamsezon pārstāvēs Andrejs Gražulis, un Krasnojarskas "Jeņisej".

Tikmēr "Betsafe" vadītāja Baltijas valstīs Jansone pauda, ka uzņēmumam simpatizē Liepājas kluba vadības un komandas vīzija.

"Ceram, ka ar mūsu atbalstu izdosies sasniegt izvirzītos mērķus. Mūsu sadarbība ilgst jau piecus gadus. Mainoties zīmolam, nebija šaubu, ka vēlamies turpināt šo sadarbību. Līgumsumma ir komercnoslēpums, bet sadarbība noslēgta uz diviem gadiem. Komandas nosaukums būs "Betsafe"/"Liepāja"," stāstīja Jansone.

Liepājas basketbola klubs 1997.gadā kļuva par Latvijas vicečempionu, bet 2000., 2011. un 2012.gadā tika izcīnītas bronzas medaļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies Ilzei Jansones k-dzei!

Visu CIEŅU un PALDIES "Betsafe" vadītājai Baltijas valstīs Ilzei Jansonei par finansiālo atbalstu Liepājas Lauvām un atsaucību!

pirms 3 gadiem, 2017.08.18 08:03

Sports