Liepājas badmintonists Aigars Brečs smagā fināla trillerī izcīna sudraba medaļu

16. un 17. aprīlī Inčukalnā norisinājās Latvijas apvienotās badmintona līgas 5., noslēdzošā posma sacensības, kurās piedalījās 152 sportisti no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Turnīrs tika izspēlēts 3 meistarības grupās - A, jeb elites grupā, B grupā kur vienkopus startēja pieaugušie, U19 un U17 jaunieši un C grupā - U15 stiprākie jaunieši, pieaugušie amatieri un veterāni.

Liepāju turnīrā godam pārstāvēja četri sportisti. Kitija Jonase izcīnot trīs uzvaras četrās spēlēs B grupā ierindojās dalītā 17 vietā. Imants Vīnkalns otrajā spēlē līdzīgā cīņā (19:21, 19:21) zaudēja iespēju iekļūt labāko astotniekā, bet uzvarot atlikušajās trijās palika devītais. Labs sniegums arī Gustavam Dāvidam Brečam cīnoties ar gados krietni vecākiem pretiniekiem četrās spēlēs gūtas trīs uzvaras un rezultātā dalīta 17. vieta.

Sudrabs C grupā Liepājas veterānu pārstāvim Aigaram Brečam, kas ceļā uz pjedestālu smagā 3 setu cīņā (15:21, 25:23, 21:17) par iekļūšanu labāko četriniekā uzvarēja LABL kopvērtējuma 2. vietas ieguvēju Raimondu Urtānu no Rīgas, pārliecinoša uzvara (21:13, 21:12) tika gūta arī pusfinālā pret ogrēnieti Jāni Grīnbergu. Bet par īstu trilleri izvērtās C grupas fināls, kur smagā trīs setu cīņā pagarinājumā (10:21, 21:19, 20:22) tika atzīts Ogres vetrānus pārstāvošā Raimonda Šuvas pārākums, kas uzvarēja arī LABL kopvērtējumā.