Liepājas badmintonistiem divas ceturtās vietas Siguldā

Sestdien, 19.septembrī Siguldā norisinājās Yonex XII Latvijas apvienotās badmintona līgas 1.posma sacensības pulcējot 85 valsts spēcīgākos rakešu spēles meistarus. Turnīrā tika izspēlētas vīriešu un sieviešu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles pieaugušo A, B un C meistarības grupās. Liepājniekus turnīrā pārstāvēja 6 sportisti kam izdevās izcīnīt divas 4.vietas.

Augstā 4.vieta vīriešu A (elite) grupas dubultspēlēs mūsu Guntim Pirktiņam un Gustavam Dāvidam Brečam, kas mačā par bronzu (9-21, 12-21) piekāpās titulētajiem galvas pilsētas pārstāvjiem Ivo Keišam un Ediju Līviņam, informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

4.vieta Guntim Pirktiņam arī vīriešu vienspēlēs B grupā - līdzīgā cīņā par goda pjedestāla 3.pakāpienu ar 16-21, 17-21 atzīstot rīdzinieka Mārtiņa Baškeviča pārākumu.

Brečs startēja arī A grupas vienspēlēs, kur četrās spēlēs ieguva vienu uzvaru un vienu tehnisko uzvaru - tā ierindojoties 13.vietā.

B grupā startēja arī Leonardo Golovčenko un Dinārs Bronka, kur vienspēlēs labāks sniegums izdevās Golovčenko, kas spēja uzvarēt vienā spēlē no trim un izcīnot dalītu 8./12.vietu. Savukārt Dināram Bronkam, kam trijās spēlēs izdevās uzvarēt vienā no setiem un ieņemt dalītu 14./18.vietu.

Golovčenko un Bronka ņēma dalību arī dubultspēlēs B grupā, kur gūtā viena uzvara trijos mačos ļāva liepājniekiem ieņemt 9.vietu.

C meistarības grupā startēja Kristofers Balodis un Arnolds Tiļļa, kas vienspēlēs savā starpā cīnījās par 9.vietu. Savstarpējā mačā trijos setos labāk veicās Balodim 18-21, 21-19, 21-11, Tiļļu atstājot 10.vietā. Abi jaunieši piedalījās arī dubultspēlēs, kur pie uzvaras kādā no trim spēlēm tik neizdevās.

Pievieno komentāru

Sports