Liepājas badmintonisti izcīna medaļas Rīgā

24. novembrī tika aizvadīti Rīgas jaunatnes un Babolat Rīga starptautiskie badmintona turnīri. Mačos tika sadalīti 26 medaļu komplekti, bet par godalgām cīnījās 174 Latvijas un Baltkrievijas spēcīgākie sportisti, tostarp arī 5 liepājnieki.

Bronzas godalga jauniešu U13 dubultspēlēs Dināram Bronkam un Leonardo Golovčenko, jauktajās dubultspēlēs Bronka ar rīdzinieci L.Znotēnu 4.vietā, Golovčenko ar rīdzinieci A.Grundmani 6.vietā, bet vienspēlēs Golovčenko 5.vietā un Bronka 9, informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Lielisks starts pieaugušo B grupā Guntim Pirktiņam, kas vienspēlēs 30 vīru konkurencē izcīnīja sudrabu, bet dubultspēlēs pārī ar Gustavu Dāvidu Breču tika pie bronzas godalgām.

Brečs vienspēlēs A Grupā, startēdams kopā valsts spēcīgākajiem elites badmintonistiem, palika 15. Turpat savus spēkus izmēģināja arī Artis Granovskis un ierindojās 18.vietā, bet A grupas dubultspēlēs Granovskis pārī ar talsinieku K.Vārnu izcīnīja 6.vietu.

Ar šīm sacensībām Brečs ar Granovski startēdami "augstākajā līgā" gatavojās startam Latvijas U19 čempionātam badmintonā, kas jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Valmierā.