"Priekule" sarūpē pārsteigumu Liepājas telpu futbola čempionātā 4

Svētdien, 15. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas telpu futbola čempionātā lielāko pārsteigumu sarūpēja "Priekule", kas spraigā cīņā uzvarēja komandu "Classic". Vēl pie uzvaras tika "UPTK", "Medze", "Lattelecom", "LJK" un "Rucava".

Par šīs kārtes lielāko pārsteigumu parūpējās "Priekule", kas ar 5:4 A divīzijā uzvarēja komandu "Classic". "Priekule" mačā izvirzījās vadībā, bet "Classic" rezultātu izlīdzināja. Pēc tam "Priekule" bija vadībā ar 3:1, bet "Classic" panāca 3:3. Spēles turpinājumā priekulnieki vēlreiz izvirzījās vadībā, bet "Classic" atspēlējās. Pēdjā minūtē "Priekule" guva uzvaras vārtus, informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

Vēl A divīzijā "UPTK'' ar 10:5 sagrāva "Liepājas papīru". "UPTK" vienībai četrus vārtus guva futbolists Vugars Askerovs.

B divīzijā "Medze" ar 5:1 uzvarēja komandu "Blue Shock Race". Sākums mačā bija līdzvērtīgs, bet spēles turpinājumā medzenieki izrāvās. Vēl B divīzijā "Lattelecom" ar 7:3 pārspēja komandu "CompaqPeat".

C divīzijā "LJK" ar 7:3 uzvarēja "Zvejnieku". Arī šajā mačā sākums bija līdzvērtīgs, "LJK" futbolisti vēl nebija pamodušies. Pēc tam komanda atvērās un spēles turpinājumā bija pārāka. Vēl C divīzijā "Rucava" ar 5:4 uzvarēja "Pāvila draudzi", tiekot pie savas otrās uzvaras pirmajās divās spēlēs. "Pāvila draudze" gan sākumā bija vadībā ar 2:1.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

skatitajs.

UPTK - LP spēle ļoti baudāma...prieks skatīties!

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 18:22

kristaps1982

par celtnieku un poligrāfu spēli runājot - tiešām laba.
Askerovs izteikts lideris,var redzēt ka līmenis pārāks par citiem.
Poligrāfiem Ģ.Džeriņš lideris, bet vienam jau nav viegli, vel milzis varēja palīdzēt bet stulbas kartiņas..
cerams arī turpmāk būs tik emocionālas spēles.

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 20:53

skatitajs

UPTK labs speletais , kas spele ar 12 numuru labs be t. ko teikt par LP tad viniem viens cilveks spele visu laiks...

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 21:09

pienvedējs

a kur ir mača labākie atdzīti un kaut kas tāds? pagaišgad bīja..

pirms 5 gadiem, 2015.11.16 23:06

Liepājas amatieru futbola čempionāts