Liepājas futbola čempionāta 16. aprīļa spēļu rezultāti 2

Ceturtdien, 16. aprīlī, Liepājas atklātajā amatieru futbola čempionātā pie uzvaras tika "TEM", "Nīca", "CompaqPeat" un "Jack Daniel", bet divas spēles noslēdzās neizšķirti.

Vienīgajā A divīzijas spēlē "TEM" ar 3:0 uzvarēja komandu "Sport 2000".

B divīzijas mačā "Nīca" ar 3:2 pārspēja komandu "Medze". Nīceniekie divus vārtus guva Mārcis Štolceris, bet vienu reizi izcēlās Andrejs Čabans. "Medzei" katrs pa vieniem vārtiem guva Artis Simsons un Jānis Pumpurs. Vēl  B divīzijā "Lesjofors" nospēlēja neizšķirti 1:1 ar komandu "Lattelecom". "Lesjoforam" vārtus guva Vjačeslavs Jarošenko, bet "Lattelecom" komandai izcēlās Dainis Rastihins.

C divīzijā "A.E. Partner" cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Kursas Putniem". "A.E. Partner" vienībai vārtus guva Elvijs Timbars, bet "Kursas Putniem" izcēlās Jorens Šteinhauers. Savukārt "Jack Daniel" ar 2:1 pārspēja "Rucavu". Uzvarētājiem katrs pa vieniem vārtiem guva Elvijs Maulics un Artūrs Strēlis, bet rucavniekiem izcēlās Gusts Ošis.

Nākamās spēles būs 21. aprīlī stadionā "Olimpija". Pulksten 19 spēlēs "UPTK" un "Sport 2000", kā arī "Veterāni" un "Virāža A", pulksten 20 spēlēs "Kursa" un "Kursas Putni", kā arī "Classic" un "Priekule". Pulksten 21 spēlēs "Grobiņa" un "EKO Kurzeme", kā arī "Jensen Metāls" un "CTB".


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Loading

Ir viens spēles video https://www.youtube.com/watch?v=Nkdrm7LwMX4

pirms 6 gadiem, 2015.04.18 20:02

Liepājas amatieru futbola čempionāts