"Grobiņas pagasts" Liepājas čempionātā neierodas uz spēli pret "Hidrolatu"

Sestdien, 21. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā notika Liepājas čempionāta telpu futbolā spēles. Pie tehniskā zaudējuma ar 0:5 tika "Grobiņas pagasts", kas neieradās uz spēli pret "Hidrolatu".

Vienīgajā A divīzijas spēlē "UPTK" ar 6:4 uzvarēja "Tosmares kuģu būvētavu". Par mača un A divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "UPTK" futbolistu Vugaru Askerovu.

B divīzijā "Lattelecom" ar 9:5 uzvarēja komandu "SLV Plus". Par mača labāko atzina "Lattelecom" futbolistu Arvilu Šēnu. Vēl B divīzijā "Medze" ar 3:2 uzvarēja "Nīcu". Par mača un B divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "Medzes" vārtsargu Ivo Jaunzemu.

C divīzijā "Liepājas Universitāte" ar 8:0 sagrāva "Triumfu". Par mača un C divīzijas dienas labāko atzina "Liepājas Universitātes" futbolistu Elviju Maulicu. "Zvejnieks" nospēlēja neizšķirti 3:3 ar "Virāžu A". Par mača labāko atzina "Virāžas A" futbolistu Ringoldu Luteru.

Vēl C divīzijā "Jensen Metāls" ar 5:3 uzvarēja "Kompāniju A.B.A.". Par mača labāko atzina "Jensen Metāla" futbolistu Dmitriju Antipinu.

Grupu turnīra otrās spēļu kārtas kalendārs (22. februāris):
9:30       "Lesjofors" – "TEM"
10:30    "Liepājas Universitāte" - "Jensen Metāls"
11:30     "Triumfs" - "Galaksis N"
12:30     "RK Metāls" - "Zvejnieks"
13:30     "Kompānija A.B.A." - "Pāvila Draudze"
14:30     "Classic" - "EKO Kurzeme"

Pievieno komentāru

Liepājas amatieru futbola čempionāts