FOTO.VIDEO: Liepājas futbola čempionāta pirmajā kārtā sit savos vārtos un saņem sarkano kartīti

Otrdien, 14. aprīlī, Liepājas stadionā "Olimpija" ar sešām spēlēm sācies Liepājas atklātais amatieru futbola čempionāts. Pie uzvaras tika "EKO Kurzeme", "CTB", "Liepājas papīrs" un "Jensen Metāls", bet divās spēlēs tika fiksēti neizšķirti rezultāti.

A divīzijā "EKO Kurzeme" ar 3:1 uzvarēja komandu "Classic", kuras rindās viens no spēlētājiem saņēma sarkano kartīti. "EKO Kurzeme" otrajā puslaikā neiesita soda sitienu. Video skatīt šeit. Vēl A divīzijā "Liepājas papīrs" ar 3:1 pārspēja "RK Metālu". "Liepājas papīram" divus vārtus guva Ģirts Džeriņš, bet vienus - Kristaps Juškevičs. "RK Metālam" vienīgos vārtus guva Andris Salajevs.

Trešajā A divīzijas spēlē "Grobiņa" cīnījās neizšķirti 3:3 ar "Priekuli". Grobiņniekiem katrs pa vieniem vārtiem guva Juris Bučoks, Rinalds Stankus un Ariks Stankus, bet priekulniekiem divus vārtus guva Niks Rubezis, bet vienus Arturs Stauga.

B divīzijā "CTB" ar 4:2 uzvarēja "Veterānus". "Veterāni" divreiz iesita bumbu savos vārtos (Nauris Gunārs Kaluga un Nikolajs Geiko). "CTB" labā katrs pa vieniem vārtiem guva Jānis Stonis un Ēvalds Mačus, bet "Veterāniem" abus vārtus iesita N. Kaluga. Vēl B divīzijā "Jensen Metāls" ar 4:0 sagrāva "Virāžu A".

Vienīgajā C divīzijas spēlē "Kursa" cīnījās neizšķirti 0:0 ar komandu "Galaksis N".

Ceturtdien, 16. aprīlī, otrās kārtas spēles notiks "Daugavas" stadiona rezerves laukumā. Pulksten 19 spēlēs "TEM" un "Sport 2000", kā arī "Nīca" un "Medze". Pulksten 20 spēlēs "A.E.Partner" un "Kursas Putni", kā arī "Lesjofors" un "Lattelecom". Pulksten 21 spēlēs "CompaqPeat" un "Zvejnieks", kā arī "Rucava" un "Jack Daniel".

Pievieno komentāru

Liepājas amatieru futbola čempionāts