FOTO: Notiks Liepājas telpu futbola čempionāta nākamās spēles

Nedēļas nogalē tiks aizvadītas Liepājas telpu futbola čempionāta nākamās spēles. 14. februārī tehnisko zaudējumu saņēma "Priekule", kas neieradās uz spēli pret "Liepājas papīru".

Grupu turnīra otrās spēļu kārtas kalendārs (21. februāris):
10:00     "Kompānija A.B.A." - "Jensen Metāls"
11:00     "Nīca" - "Medze"
12:00     "SLV Pluss" - "Lattelecom"
13:00     "Grobiņas Pagasts" - "Hidrolat"
14:00     "Zvejnieks" - "Virāža A"
15:00     "UPTK" - "Tosmare"
16:00     "Triumfs" - "Liepājas Universitāte"

Grupu turnīra otrās spēļu kārtas kalendārs (22. februāris):

9:30       "Lesjofors" – "TEM"
10:30    "Liepājas Universitāte" - "Jensen Metāls"
11:30     "Triumfs" - "Galaksis N"
12:30     "RK Metāls" - "Zvejnieks"
13:30     "Kompānija A.B.A." - "Pāvila Draudze"
14:30     "Classic" - "EKO Kurzeme"

14. februārī "Compaq Peat" ar 5:6 zaudēja komandai "Lattelecom". Par mača labāko atzina "Lattelecom" futbolistu Miķeli Kalnu. "Liepājas papīrs" ar 5:0 uzvarēja "Priekuli". Priekulniekiem tika piešķirts tehniskais zaudējums par neierašanos uz spēli. "Pāvila draudze" ar 4:3 uzvarēja "Galaksis N" vienību. Par labāko atzina "Pāvila draudzes" futbolistu Tomu Bermaku. Vēl "A.E. Partner" nospēlēja neizšķirti 4:4 ar "Virāžu A". Par labāko atzina "Virāžas A" futbolistu Arturu Udarski, informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

15. februārī "Zvejnieks" ar 5:0 uzvarēja "Hidrolatu". Par mača labāko atzina "Hidrolata" futbolistu Arturu Trukanoviču. "Grobiņas pagasts" ar 8:1 sagrāva "A. E. Partner". Par mača labāko atzina "Grobiņas pagasta" futbolistu Juri Bučoku. "TEM" nospēlēja neizšķirti 4:4 ar "Medzi". Par mača labāko atzina medzenieku Ivo Jaunzemu.

Vēl 15. februārī "Liepājas papīrs" ar 4:1 pārspēja "Grobiņu". Par labāko atzina "Liepājas papīra" futbolistu Raimondu Puķēvicu. "RK Metāls" ar 4:1 uzvarēja "Virāžu A". Par mača labāko atzina "RK Metāla" futbolistu Jāni Bogdanu. "Jensen Metāls" ar 5:2 uzvarēja "Triumfu". Par mača labāko atzina "Jensen Metāla" futbolistu Vjačeslavu Gorskovu. Dienas noslēgumā "Lesjofors" ar 7:1 uzvarēja "Nīcu". Par mača labāko atzina "Lesjofora" futbolistu Aleksandu Zikovu.


Pievieno komentāru

Liepājas amatieru futbola čempionāts