FOTO: Noslēdzas regulārais čempionāts; svētdien sākas cīņa par medaļām

Sestdien, 17. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tikai aizvadīts Liepājas čempionāta telpu futbolā regulārā čempionāta pēdējās spēles. Svētdien, 18. janvārī, jau sāksies cīņa par godalgām.

A divīzijā "Classic" ar 6:4 uzvarēja "Tosmares kuģu būvētavu". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Classic" spēlētāju Igoru Aleksējevu.

B divīzijā "TEM" ar 6:3 uzvarēja "Lattelecom" vienību. Par mača un B divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "TEM" futbolistu Filipu Tilu.

C divīzijā "Pāvila draudze" ar 9:3 uzvarēja komandu "A.E. Partner". Par mača un C divīzijas labāko spēlētāju atzina "Pāvila draudzes" futbolistu Gunvaldi Vēsmiņu. Čempionāta organizators Jānis Prokners stāsta, ka "Pāvila draudzei" šī bija izšķiroša spēle. Lai cīnītos par medaļām, komandai bija jāuzvar. Pretējā gadījumā par medaļām cīnītos "Zvejnieks".

Svētdien, 18. janvārī, pulksten 10 spēlēs "Virāža A" un "Hidrolat", pulksten 11 - "Classic" un "Tosmares kuģu būvētava", pulksten 12 - "SLV Plus" un "Compaq Peat", pulksten 13 - "Galaksis N" un "Jensen Metāls", pulksten 14 - Depo 14" un "Priekule", pulksten 15 - "Triumfs" un "Kompānija A.B.A.".

Pievieno komentāru

Liepājas amatieru futbola čempionāts