FOTO: Liepājas telpu futbola čempionāta 28. novembra spēļu rezultāti 2

Sestdien, 28. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas telpu futbola čempionātā pie uzvaras tika "Pāvila draudze", "Blue Shock Race", "TEM", "Zvejnieks" un "Classic", bet "Lattelecom" un "Galaksis N" mačs noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē "Pāvila draudze" ar 4:2 uzvarēja komandu "Raven/Simpro". Par mača labāko atzina "Pāvila draudzes" futbolistu Miķeli Maži. Viņš izcēlās ar trim gūtajiem vārtiem.

"Blue Shock Race" futbolisti ar 3:2 pārspēja "Nīcu". Par mača labāko atzina "Blue Shock Race" komandas spēlētāju Valdi Nici. Viņš mačā guva divus vārtus.

"TEM" ar 4:3 uzvarēja "EKO Kurzemi". Mačā par labāko atzina "TEM" futbolistu Filipu Tīlu.

"Zvejnieks" ar 4:2 uzvarēja "Kursas Putnus". Par mača labāko atzina "Zvejnieka" futbolistu Jāni Kļaviņu, kurš savai komandai guva visus četrus vārtus.

"Lattelecom" cīnījās neizšķirti 4:4 ar komandu "Galaksis N". Savukārt "Classic" ar 5:0 sagrāva "Liepājas papīru".

Svētdien, 29. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas telpu futbola čempionātā pulksten 10 spēlēs "Hidrolats" un "Rucava". Pulksten 11 spēlēs "Mols L" un "Galaksis N". Pulksten 12 spēlēs "UPTK" un "Priekule". Pulksten 13 spēlēs "Rtmetals.lv" un "LJK". Pulksten 14 spēlēs "Medze" un "RK Metāls". Pulksten 15 spēlēs "Liepājas papīrs" un "Depo 14".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skaisti

Pāvil draudze malači, šitā ar skaistu spēli parādīja pinekļiem savu vietu :)

pirms 5 gadiem, 2015.11.29 15:05

Liepājas amatieru futbola čempionāts