FOTO: "Liepājas papīrs" kļūst par Liepājas čempioniem telpu futbolā 5

Ar komandas "Liepājas papīrs" uzvaru noslēdzies Liepājas atklātais amatieru čempionāts telpu futbolā A divīzijā. B divīzijā uzvarēja "Medzes" futbolisti, bet C divīzijā triumfēja komanda "Raven/Simpro".

Par spēcīgāko komandu A divīzijā kļuva “Liepājas papīrs”, vicečempionu godā tika “UPTK”, bronzas medaļas ieguva “Classic”, ceturtajā vietā palika “TEM”.

Vietu A divīzijā saglabāja arī "Priekule", kas pārspēlē ar 9:2 pārliecinoši uzvarēja B divīzijas komandu "Mols L".

B divīzijā uzvarēja “Medze”, otrais bija “Mols L”, finālčetriniekā aiz sevis atstājot “RK Metālu” un “Blue Shock Race”. Nīcenieki ierindojās sestajā vietā.

C divīzijā uzvarēja “Raven/Simpro”, otrā bija komanda “LJK”, bet bronzas medaļas ieguva debitante “Rucava”. “Pāvilosta” 11 komandu konkurencē ierindojās piektajā vietā, bet “Grobiņas pagasts” palika septītajā pozīcijā.

Par A divīzijas rezultatīvāko spēlētāju kļuva "Classic" futbolists Dmitrijs Kozlovskis ar 15 vārtiem. Labākais visā sezonā bija "Depo 14" futbolists Ivans Jelics, bet labākā vārtsarga titulu ieguva "Liepājas papīra" spēlētājs Rolands Sāmietis.

B divīzijā rezultatīvākais ar 16 vārtiem bija medzenieks Artis Simsons, labākais spēlētājs bija Jānis Stonis ("Mols L"), bet labākais vārtsargs - Endijs Gūtmanis ("Medze").

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 1. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Dīvaini

Dīvaini, labākais vārtsargs, bet nav nostāvējis pat pusi spēles!

pirms 4 gadiem, 2016.03.31 10:49

Raitis

Labs čempionāts! Negaidīta notikumu attīstība, bija interesanti!

pirms 4 gadiem, 2016.03.31 11:43

Ciplanētietis

Interesants čempis, ļoti daudz interesantu spēļu bija, prieks par turnīru
Es uzskatu ka vaig uzrīkot Liepajas Pilsetas Cempionata ALL STAR GAME

pirms 4 gadiem, 2016.03.31 23:23

Nikolajs

Ha ha par labāko vārtsargu pilnīgs sviests. Un kā Kozlovskis var būt rezultatīvākais, ja pārējiem džekiem pa pēdējam kārtām vispār nav goli pielikti- ventspilniekam novožilovam arī ir vismaz 15 ja ne vairāk bet sitenkovam vispār 20 kkur.

pirms 4 gadiem, 2016.04.01 09:28

Liepājas amatieru futbola čempionāts