FOTO: Liepājas futbola čempionātā triumfē "UPTK", "Nīca" un "Jack Daniel" 6

Par Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta uzvarētājiem A divīzijā kļuva "UPTK" futbolisti, B divīzijā triumfēja "Nīca", bet C divīzijā uzvarēja komanda "Jack Daniel". Otrdien čempionātā tika aizvadītas pārspeles.

Par A divīzijas labāko vārtsargu atzina Alekseju Antonovu (“UPTK”), labākais spēlētājs bija Nauris Dobelis (“EKO Kurzeme”), bet rezultatīvākais – Ģirts Džeriņš (“Liepājas papīrs”).

B divīzijā par labāko spēlētāju atzina nīcenieku Elviju Reķēnu, rezultatīvākais bija medzenieks Artis Simsons, bet labākais vārtsargs – Andrejs Suvorovs no “Lesjofora”.

C divīzijas labākais spēlētājs bija Aleksandrs Šiškins (CompaqPeat”), labākā vārtsarga titulu ieguva Edgars Dobelis, bet rezultatīvākais bija Mārtiņš Gaiķis (abi no “Jack Daniel”).

Otrdien pārspēlē par vietas saglabāšanu A divīzijā "Priekule" ar 4:2 uzvarēja B divīzijas otro labāko komandu "Lattelcom". Savukārt par paliksānu B divīzijā "Jensen Metāls" ar 0:3 zaudēja C divīzijas otrās vietas ieguvējiem "Galaksis N".


Pievieno komentāru

Komentāri 6

sviests

Dobelis labākais vārtusargs, pilnīgas sviests, pēc kā tad tas tika noteikts! tāpēc ka mazāk ielaists! Kolhozs!

pirms 5 gadiem, 2015.07.29 14:09

sviests 1

Paldies organizātoram, ka turnīrs tika organizēts pavasarī!

pirms 5 gadiem, 2015.07.29 14:10

to rikotajam

A ko lai tagad dara? tad kad bija auksts, tad spelējām, tagad kad ir silts un vasara, tad ko? varbūt var kādu kausiņu uzrīkot, kur visas divīziju komandas samet vienā katlā un lozē? Un piemēram kausa uzvarētājam nav jāmaksā visa vai daļa summas no dalībenes ziemas čempī. Būtu foršs pasākums

pirms 5 gadiem, 2015.07.29 15:22

skatītājs

Man jau liekas ja kāds grib, lai uzrīko pats. Var to nosaukt kā sirds vēlas. Kautvai Pētera kauss, sauc kā gribi noorganizē un redzēsi cik viegli tas ir. Es domāju cepuri nost kas kautko organizē. kas un kādā līmeni tas cits jautājums.

pirms 5 gadiem, 2015.08.31 22:00

Ssz

Vareja jau neplatities ka priekule uzvareja ltt ar 4 pret 2 pamatlaika 2:2, pendeles jeb loterijaa uzvareeja priekule ar 2 iesistaam

pirms 5 gadiem, 2015.07.29 23:40

Liepājas amatieru futbola čempionāts