FOTO: Liepājas čempionāta trešajā kārtā "UPTK" grauj "Sport 2000" vienību 2

Otrdien, 21. aprīlī, Liepājas stadionā "Olimpija" tika aizvadītas Liepājas atklātā amatieru futbola čempionāta trešās kārtas spēles. Tajās vislielāko sagrāvi piedzīvoja "Sport 2000", A divīzijā zaudējot komandai "UPTK".

A divīzijā "UPTK" ar 12:1 sagrāva komandu "Sport 2000". "UPTK" vienībā ar sešiem vārtiem izcēlās Vače Pepanjans. Vēl A divīzijā "Classic" ar 3:2 pārspēja "Priekuli". Uzvarētājiem rezultatīvākais ar diviem vārtiem bija Jevgenijs Golovins, bet priekulniekiem katrs pa vieniem vārtiem guva Gints Svaža un Dāvis Plūme.

Trešajā A divīzijas mačā "EKO Kurzeme" ar 4:0 uzvarēja "Grobiņu". "EKO Kurzemei" katrs pa vieniem vārtiem guva Janeks Kreitāls, Ivo Skripko, Nauris Dobelis un Miks Gucs.

B divīzijā "Veterāni" ar 3:1 uzvarēja "Virāžu A". "Veterāniem" visus trīs vārtus iesita Nauris Gunārs Kaluga. Vēl B divīzijā "CTB" ar 3:1 uzvarēja komandu "Jensen Metāls". Uzvarētājiem katrs pa vieniem vārtiem guva Ervīns Jurkovskis, Jānis Stonis un Kristaps Pūce.

Vienīgajā C divīzijas spēlē "Kursa" ar 6:1 uzvarēja "Kursas Putnus".

Nākamās spēles būs ceturtdien, 23. aprīlī, stadiona "Daugava" rezerves laukumā. Pulksten 19 spēlēs "Liepājas papīrs" un "Sport 2000", kā arī "A.E.Partner" un  "Galaksis N". Pulksten 20 spēlēs "Lesjofors" un "Medze", kā arī "Nīca" un "Lattelecom". Pulksten 21 spēlēs "CompaqPeat" un "Jack Daniel", kā arī "Rucava" un "Zvejnieks".


Pievieno komentāru

Komentāri 2

zinātājs

apmēram tā-vismaz 85%

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 15:52

Liepājas amatieru futbola čempionāts