FOTO: Graujošāko rezultātu fiksē "Rucavas" un "Kursas Putnu" mačā 4

Liepājas atklātajā amatieru futbola čempionātā ceturtdien, 7. maijā, Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā pie uzvaras tika "Zvejnieks", "Lesjofors", "Classic", "Nīca" un "Rucava", bet vienā spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts.

"Classic" futbolisti A divīzijā ar 4:2 uzvarēja komandu "Sport 2000". Katrs pa vieniem vārtiem guva Andrejs Žuravļovs, Igors Egorovs, Arturs Cvetkovs un Jevgenijs Golovins.

B divīzijā "Nīca" ar 2:1 uzvarēja "Virāžu A". Nīceniekiem katrs pa vieniem vārtiem guva Elvijs Reķēns un Māris Vecbaštiks. "Lesjofors" ar 2:0 pārspēja "CTB". Uzvarētājiem katrs pa vieniem vārtiem guva Aleksandrs Zikovs un Vjačeslavs Jarešenko.

C divīzijā "Rucava" ar 9:0 sagrāva "Kursas Putnus". Rucavniekiem katrs pa diviem vārtiem guva Kaspars Liebus, Kristaps Viļumsons un Jānis Matvejevs. "Zvejnieks" ar 3:2 uzvarēja komandu "A.E.Partner". "Zvejniekam" divus vārtus guva Nauris Kočetnovs.

Vēl C divīzijā "CompaqPeat" nospēlēja neizšķirti 1:1 ar komandu "Galaksis N". "Galaksis N" neizšķirtu panāca mača beigās, kad vārtus ar galvu guva Andrejs Biguns. "CompaqPeat" vienībai izcēlās Jevgenijs Kovoļovs.

Nākamās spēles būs 12. maijā stadionā "Olimpija". Pulksten 19 spēlēs "Grobiņa" un "RK Metāls", kā arī "Veterāni" un "Nīca". Pulksten 20 spēlēs "Kursa" un "Rucava", kā arī "Jensen Metāls" un "Lesjofors". Pulksten 21 spēlēs "Liepājas papīrs" un "EKO Kurzeme", kā arī "Medze" un "Lattelecom".


Pievieno komentāru

Komentāri 4

partners

AE Partner 2:2 Zvejnieks ir pareizs rezultāts

pirms 6 gadiem, 2015.05.08 08:08

vērotājs

Zveijnieku komanda-ja jūs esat filmējuši spēli pēdejo zveijnieks-AE partner lūdzu ielieciet video,ja ir iespējams..!!!!

pirms 6 gadiem, 2015.05.08 12:49

Loading

Būs... pēc laiciņa...

pirms 6 gadiem, 2015.05.08 14:13

Liepājas amatieru futbola čempionāts