Apbalvos Liepājas telpu futbola čempionāta labākās komandas 3

Sestdien, 28. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Liepājas telpu futbola čempionāta pārspēles, sacentīsies divīziju labākie futbolisti un apbalvos labākās komandas.

Pulksten 9 pārspēlē tiksies B divīzijas komanda "Compaq Peat" un C divīzijas komanda "Liepājas Universitāte". Pulksten 10 spēlēs B divīzijas komanda "Lesjofors" un A divīzijas komanda "Depo 14", informē čempionāta organizators Jānis Prokners. Viņš norāda, ka no pulksten 11 līdz 12 laukumā dosies divīziju labākie spēlētāji, bet pulksten 12 notiks apbalvošana.

22. februārī tika fiksēti šādi rezultāti: "Lesjofors" un "TEM" 3:8, "Liepājas Universitāte" un "Jensen Metāls" 2:1, "Triumfs" un "Galaksis N" 0:5, "RK Metāls" un "Zvejnieks" 9:3, "Kompānija A.B.A." un "Pāvila draudze" 7:2, "Classic" un "EKO Kurzeme" 1:4.

Par A divīzijas čempioniem kļuva "EKO Kurzemes" futbolisti, otro vietu ieguva "Classic", bet trešā palika "UPTK" futbolisti. Pagājušā gada čempioni grobiņnieki ierindojās sestajā vietā, bet "Priekulei" A divīzijā bija jāsamierinās ar pēdējo - astoto vietu.

B divīzijā uzvarēja "TEM", otrā bija komanda "Lesjofors", bet trešie palika "Medzes" futbolisti. "Nīca" ierindojās ceturtajā vietā.

C divīzijā uzvarēja "Jensen Metāls", otrā bija "Liepājas Universitāte", bet trešā palika "Kompānija A.B.A.". "Grobiņas pagasts" palika 11. vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nesaprotu

Kuri tad ir tie diviziju labakie kuriem jaspele,viniem personigi pasaka,vai kautkadu sarakstu vajadzetu ielikt

pirms 6 gadiem, 2015.02.27 12:16

fans

Normalam organizatoram tieshi taa arii buutu ar to sarakstu,bet shim jau pie vienas vietas,skumji,bet nu Jankas liimenis ir un paliek Jankas liimenis!
Maksaajiet tik daliibas naudu,par paareejo i po**j.

pirms 6 gadiem, 2015.02.27 22:34

Ras

Вы только пи..ите, а попробуйте сами что-то организовать, и учесть все мелочи...

pirms 6 gadiem, 2015.02.28 22:26

Liepājas amatieru futbola čempionāts