Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas sporta skolotājs pretendē uz Gada balvu

Izglītības un zinātnes ministrijā piektdien, 12.decembrī, konkursa "Gada sporta skolotājs" otrajā kārtā sacentīsies trīs sporta skolotāji – Antra Šverna no Rīgas 41.vidusskolas, Jānis Zakarīts no Balvu Valsts ģimnāzijas un Dmitrijs Gorlačevs no Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas.

Konkurss pirmajā kārtā vērtēšanas komisija izvērtēja saņemtos pieteikumus un sporta stundas videoierakstus, atlasot trīs dalībniekus ar lielāko iegūto punktu skaitu konkursa otrajai kārtai. Gada sporta skolotāja titula pretendentiem konkursa otrajā kārtā būs jāprezentē uzdotā mājasdarba izpilde – dotās sporta stundas analīze, kā arī jāatbild uz vērtēšanas komisijas jautājumiem. 

Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm un motivēt skolēnus iesaistīties tajās, kā arī noteikt 2014.gada profesionālāko sporta skolotāju valstī.

Vērtēšanas komisijā šogad ir pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta, Valsts izglītības satura centra, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras asociētā profesore Andra Fernāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesore, pedagoģijas doktore Agita Ābele un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta skolotāja, titula “Gada sporta skolotājs 2012” ieguvēja Iveta Daude.

Titulam “Gada sporta skolotājs” nominētie dalībnieki katrs saņems dāvanu karti sporta inventāra iegādei dalībnieka pārstāvētajai izglītības iestādei 500 eiro vērtībā. Savukārt konkursa uzvarētājs iegūs titulu “Gada sporta skolotājs” un piemiņas balvu. Tā tiks pasniegta pasākuma “Latvijas Gada balva sportā 2014” apbalvošanas pasākumā, kas notiks 2014.gada 23.decembrī, Rīgā, kultūras centrā “Ziemeļblāzma” un būs vērojams tiešraidē LTV1.

Konkursu “Gada sporta skolotājs” Izglītības un zinātnes ministrija jau desmito gadu rīko ceremonijas „Latvijas Gada balva sportā” ietvaros. Katra novada un pilsētas izglītības pārvaldes, pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās izglītības iestādes bija aicinātas pieteikt konkursam savus profesionālākos sporta skolotājus konkursam.

Pievieno komentāru

Sports