Liepājā viesosies neprognozējamā "Jelgavas" komanda

Otrdien, 31. martā, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems pēdējā laikā ļoti labi spēlējošo „Jelgavas” komandu. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs ceturtā un tajā pašā laikā arī pēdējā savstarpējā tikšanās reize regulārajā čempionātā. Divās no trijām reizēm pārāki bija liepājnieki (90:86 un 83:72), bet vienā no reizēm Jelgavā uzvaru izcīnīja Zemgales novada basketbolisti – 69:64.

Neskatoties uz to, LBL1 turnīra tabulā krietni vien labākas sekmes ir liepājniekiem, kuri ar 21 uzvaru 27 spēlēs atrodas augstajā 3. vietā. Savukārt BK „Jelgava” kontā ir 13 panākumi 28 spēlēs, kas vienībai dod 7. pozīciju 10 komandu konkurencē.

Pēdējās divās spēlēs „Jelgavas” basketbolisti itin viegli ir pārspējuši pretiniekus, kuri raugoties no turnīra tabulas viedokļa atrodas labākās pozīcijās – BK „Jēkabpils” (91:75) un „Barons/LDz” (90:67), līdz ar to nenovērtēt šos pretiniekus nedrīkst atļauties. Turklāt „Jelgavas” komandai joprojām pastāv itin reālas izredzes pacīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs, kur kvalificējas sešas labākās regulārā čempionāta vienības. Priekšā esošo „Barons/LDz” basketbolistu rēķinā ir tikai par vienu uzvaru vairāk un neveiksmīgu pēdējo trīs spēļu rezultātā play-off slieksni var aizsniegt nevis rīdzinieki, bet gan „Jelgavas” basketbolisti.

Savukārt tikpat nepieciešama šī uzvara ir arī „Liepāja/Triobet” basketbolistiem, kuri uzvarot atlikušajās četrās spēlēs var nodrošināt uzvaru regulārajā čempionātā, kas automātiski garantētu vietu pusfinālā un savas mājas priekšrocības. Savukārt zaudējuma gadījumā tiktu dzēstas pēdējās iespējas aizķerties pusfinālam un liepājnieki jau priekšlaicīgi regulāro čempionātu noslēgtu 3. vietā.

To, vai Liepājas basketbolisti turpinās kauju par vietu pusfinālā un turpinās audzēt intrigu mēs varēsim noskaidrot otrdienas vakarā pulksten 19:30. Ieejas maksa: 4 EUR. Studentiem 1 EUR, bet pensionāriem un skolniekiem līdz 18 gadu vecumam, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja ir bezmaksas.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC Sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports