"Liepāja" viesos sagrauj "Daugavpili" un pakāpjas uz otro vietu

Sestdien, 24.maijā, dienas noslēdzošajā SMScredit.lv Virslīgas 12.kārtas spēlē BFC Daugavpils savā laukumā uzņēma FK Liepāja komandu. Graujošu uzvaru ar 4:0 guva liepājnieki, līdz ar to kopvērtējumā apsteidzot Skonto FC un pakāpjoties uz 2.vietu, vēstīts virslīgas mājaslapā.

Spēles pirmā nopietnā iespēja radās jau 11. minūtē, kad uzmanības centrā nokļuva ''Liepājas'' leģionārs Toress, taču pēc 12 minūtēm tieši argentīnietis piedalījās komandas vārtu guvumā – pēc viņa centrējuma ar galvu precīzi trāpīja Kristaps Grebis, panākot 1:0 viesu labā. Spēles pirmajā puslaikā sekoja vēl viens vārtu guvums, bumbai otro reizi lidojot Georgija Čizova vārtos - šoreiz neveiksmīgi nospēlēja japāņu aizsargs Juta Kinovaki, raidot bumbu savos vārtus.

Visu spēles laiku dominējošie liepājnieki 3:0 panāca 76.minūtē, kad lielisku piespēli izdarīja uz maiņu izgājušais Dāvis Ikaunieks, vārtu gūšanas iespējā izvirzot Valēriju Afanasjevu. Punktu spēlei jau kompensācijas laikā pielika brāļi Ikaunieki - izraujoties divatā pret vārtiem, Jānis neskopoja piespēji Dāvim, kurš ar bumbas raidīšanu tukšos vārtos uzstādīja beigu rezultātu - 4:0.

Pēc gūtās uzvaras FK Liepāja (8-1-3, 25) pakāpjas uz 2.vietu, savukārt BFC Daugavpils (3-2-7, 11) saglabā 6.pozīciju.

Vārti: Grebis 23, Kinowaki 37' (s.v.), Afanasjevs 76' D.Ikaunieks 90+1'