Liepājā varēs uzzināt par Eiropas tēmām

8. jūnijā no plkst.13 - 15 pie Gulbīšu dīķa Liepājā notiks "Eiropas diena". Pasākumā varēs uzzināt, izzināt, diskutēt, piedalīties dažādās aktivitātēs, informē "Europe Direct" informācijas centra Liepājā vadītāja Kristīne Zabe.

1. "Bizness" teltī būs iespēja tikties un uzdot sev interesējošos jautājumus Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras; Kurzemes Biznesa inkubatora; biedrības " JCI Latvia", LTRK/ " Europe Direct" informācijas centra Liepāja un EURES pārstāvjiem.

2. "Jauniešu" teltī varēs iztaujāt Liepājas bērnu un jaunatnes centra; Eiropas Kustības Latvijā un Euroguidance pārstāvjus.

3.  Telts "Eiropa" apvienos Eiropas Parlamenta informācijas biroja Latvijā; Finanšu ministrijas Eiro biroja un Eiropas Latviešu apvienības pārstāvjus.
 
Paralēli varēs iepazīties ar Liepājas vācu, poļu, lietuviešu, baltkrievu biedrībām un to tradīcijām; TDA " Rucavietis", Nīcas etnogrāfiskā ansambļa un Ielu muzikantu priekšnesumiem.

Pasākums organizē "Europe Direct" informācijas centrs Liepāja sadarbībā ar LTRK Liepājas nod. un Liepājas pilsētas Domi.

Pievieno komentāru

Sports