''Liepāja'' uzveic Rīgas ''Daugavu'' un turpina cīņu par medaļām

Pirmdien, 20.oktobrī, SMScredit.lv Virslīgas 33.kārtas noslēdzošajā spēlē FK Daugava Rīga savā laukumā uzņēma FK Liepāja komandu. Uzvaru ar 4:2 guva liepājnieki, līdz ar to saglabājot intrigu cīņā par bronzas medaļām. Ar diviem vārtu guvumiem uzvarētāju rindās izcēlās Jānis Ikaunieks, vēstīts virslīgas mājaslapā.

Spēles pirmie vārti tika gūti 1.puslaikā, abas reizes izceļoties liepājnieku uzbrukuma līderim Jānim Ikauniekam. Vispirms bumba pēc piespēles no aizsarga kājas atleca pie pussarga, kurš izdevību nepalaida garām un guva jau septītos vārtus pēdējās četrās Virslīgas spēlēs (1:0), savukārt puslaika pašā izskaņā Kristians Torress ātrā pretuzbrukumā nospēlēja nesavtīgi un sitiena vietā izdarīja piespēli, ļaujot Jānim Ikauniekam raidīt bumbu Krūmiņa pamestajos vārtos (2:0). 51. minūtē pats Torress saņēma bumbu no Antona Tumanova, izkārtoja sev sitiena pozīciju un no soda laukuma stūra neatvairāmi trieca apaļo priekšmetu pašā tālajā vārtu stūrī (3:0). Jau nākamajā minūtē pēc Torresa vārtiem izcēlās arī Rīgas "Daugavas" dienvidamerikānis. Bumba pēc rikošeta soda laukumā nokļuva pie Floras, un brazīlietis, sitot garām Denisam Ivanovam un Artūram Vaičulim, trāpīja tālajā apakšējā stūrī (1:3). Savukārt 55. minūtē fantastiskus vārtus ar tiešo brīvsitienu guva rīdzinieku kapteinis Mants Savens, kurš no 30 metriem ielika bumbu pašā vārtu devītniekā, kur Vaičulis arī šoreiz nebija glābējs (2:3). Punktu spēlei pielika Kristaps Grebis, kurš 74.minūtē ar spēcīgu sitienu guva savai komandai jau 4.vārtus, līdz ar to nodrošinot uzvaru ar 4:2.

Pēc aizvadītās cīņas FK Liepāja (19-2-12, 59) saglabā čempionāta 5.pozīciju, tiesa, līdz uzvaras tiesai pietuvojoties 3.vietā esošajai Daugavpils ''Daugavai'', savukārt FK Daugava Rīga (13-4-16, 43) ieņem 7.vietu un neizmanto iespēju pietuvoties Jūrmalas ''Spartakam''.

Pievieno komentāru

Sports