Liepājā un Jelgavā plašā pulkā aizvadīti meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākumi

Nākamie divi šīgada meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākumi norisinājās 17. septembrī Liepājā un 18. septembrī Jelgavā, kad katrā no tām tika atzīmēta īpaša meiteņu futbola diena. Šajos pasākumos tika aicinātas piedalīties šo pilsētu un apkārtējo reģionu meitenes un vecāki, lai tuvāk iepazītu futbolu un izmēģinātu savus spēkus šajā sporta veidā, informē Latvijas Futbola federācijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Ārmanis.

Liepājas un Jelgavas meiteņu futbola dienās īpaši bija aicinātas piedalīties meitenes vecumā no sešiem līdz 12 gadiem. Pasākumu laikā norisinājās dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem bija iespēja tikt pie dažādām piemiņas veltēm no Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF).

Vispirms sestdien ar FK Liepāja sieviešu komandas palīdzību tika aizvadīti futbola svētki meitenēm Liepājā, no kurām lielākajai daļai šī bija pirmā iepazīšanās ar futbolu. Pasākums ieguva lielu atsaucību, bet meitenes tā noslēgumā izrādīja lielu interesi šim sporta veidam pievērsties arī ikdienā.

"Patīkami, ka visas meitenes palika apmierinātas ar pavadīto dienu futbolā un izteica lielu vēlmi spēlēt futbolu arī nākotnē," izceļ LFF Sieviešu futbola nodaļas speciālists Jevgeņijs Gedertsons.
Savukārt svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā izdevās sapulcēt 111 meitenes no dažādām Zemgales reģiona vietām, kuras šo dienu pavadīja futbola laukumā. Par aktivitātēm un jautru gaisotni šoreiz parūpējas JFA Jelgava treneri, kuri izveidoja īpašas uzdevumu stacijas.
Visas meitenes saņēma diplomus un medaļas par piedalīšanos festivāla, kā arī īpašos "Live Your Goals" krekliņus. Aktīvākās komandas un skolas, kas laicīgi pieteicās dalībai pasākumā, dāvinājumā saņēma futbola bumbas, kas palīdzēs kvalitatīvāk vadīt futbola nodarbības.

"Pasākumu mērķis noteikti ir sasniegts, jo gan Liepājā, gan Jelgavā pēc šādām aktivitātēm palielināsies meiteņu skaits, kad ikdienā nodarbojas ar futbolu," izceļ Jevgeņijs Gedertsons.
LFF īpaši vēlas pateikties FK Liepāja un JFA Jelgava par palīdzību pasākumu organizēšanā. Šie klubi vēlreiz ir pierādījuši savu augsto organizatorisko līmeni!

"Live Your Goals" ir FIFA īstenota futbola attīstības programma, kas jau trešo gadu ar LFF centieniem veiksmīgi uzņem savus apgriezienus arī Latvijā. Programmas galvenais mērķis ir ļaut katrai meitenei iesaistīties futbolā, pamēģināt un izjust šo skaisto sporta veidu, kā arī tā emocionālo pusi. Šogad "Live Your Goals" meiteņu futbola festivāls tiek organizēts visa gada garumā kā vairāku pasākumu sērija, lai paplašinātu festivāla ģeogrāfiju un īpaši izceltu jauno meiteņu pievienošanos futbola treniņiem mūsu valsts reģionos.

Kā ziņots, pirmais šīgada "Live Your Goals" festivāls norisinājās maijā Rīgā sadarbībā ar FS METTA.

Pievieno komentāru

Sports